Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés

20/l

Fiukkal siman osszejovok, kavarok, semmi gondom nincs. Viszont ha elkezdenek kontrollalni akar szex kozben is vagy kapcsolatban, akkor mar az idegesit.

Ha lanyokrol van szo, meg sosem kavartam egyel sem. Hosszu ideig beszelgettem egy lannyal akirol tudtam hogy leszbikus es konkretan a szivemen hordtam mi van vele. Fiukkal nem tudnek igy. Bennem van az, hogy nagyon szeretnek vigyazni valakire, de a hetero parkapcsolatban inkabb a ferfi a dominans. Ez a lany egy ido utan elkezdett ignoralni, ( mar lassan masfel eve) es ez nagyon nagyon zavar, de nem allhatok oda ele es mondhatom neki mivan mikor en sem tudom.

Kozben van egy kozeli meleg baratom, akinek van egy lany baratja akirol megtudtam hogy a lanyokra bukik.

Emiatt o is elkezdett kicsit erdekelni, bar meg sosem beszeltem vele. Megint ez a dolog, hogy valakire tudnek vigyazni es figyelni… en tudnek a dominans lenni…

Ez az ugy tud valakit biszexualissa vagy leszbikussa tenni, vagy csak szimplan onzo vagyok?

Tehat roviden a fiukkal siman eljatszogatok anelkul, hogy erdekelne hogy megbantom oket. Viszont a lanyoknal mar erzem ezt a dolgot, hogy nem szeretnem oket megbantani, meg szeretnem oket vedeni🥺



2022. márc. 15. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Én már találkoztam azzal, hogy csak divat vagy kíváncsiság az egész. Ismerek olyan nőt, aki csak a pasija miatt ment bele egy 3-asba, aminek köszönhetően elgondolkozott azon, hogy vajon vonzódik-e a nőkhöz is vagy csak meg akart felelni a pasinak, mert annyira szerette. A kérdés felmerült ("Megfigyelésem szerint, ha felmerül a kérdés, a válasz mindig igen."), a válasz mégis nem lett.

Olyan nőt is ismerek, aki 40+ éves, kb 43 évig csak férfiakkal volt, majd jött egy nő, aki meghódította, de ő továbbra is heteronak vallja magát, mert el sem tudja képzelni, hogy más nővel is lehetne, mert nem úgy tekint rájuk és a párját sem azért szereti, mert nő vagy mert csak szexuálisan vonzódik hozzá, először megszerette és utána lett az, hogy már nem volt fontos a neme, csak a lelke. Én sem mondom az ilyen nőt biszexuálisnak, sem pánszexuálisnak. Szerintem ez nem ennyire egyszerű dolog. Persze vannak, akiknél igen, de mindig vannak kivételek is. Ez csak 2 példa volt a sok közül, de tudnék még többet is.

2022. márc. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
4-es vggyok. Üzenem a válaszlehúzós gyáva embereknek, akik leértékeltek, hogy írjanak privátot ha valami nem tetszik!!! És egy értelmes normális lányt ne küldjenek szakorvoshoz, csak mert jó szíve van! ha valam nem tetszik, írjon rám privátot, azzal legyél bátor! És ne a leértékelés szánalmas fegyverével. És ne merjétek ócsárolni a kérdezőt!
2022. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"Én már találkoztam azzal, hogy csak divat vagy kíváncsiság az egész. Ismerek olyan nőt, aki csak a pasija miatt ment bele egy 3-asba, aminek köszönhetően elgondolkozott azon, hogy vajon vonzódik-e a nőkhöz is vagy csak meg akart felelni a pasinak, mert annyira szerette. A kérdés felmerült ("Megfigyelésem szerint, ha felmerül a kérdés, a válasz mindig igen."), a válasz mégis nem lett."

Mást nevezünk biszexualitásnak. Ez ugye nem statikus fogalom, hanem skála.

1-es akinek a gondolata sem merül fel az azonos bemnel, az hetero.

10-es ugyanez az ellenkező nemmel, ő meleg.

Kb 1-2 és 9-10 az akit besorolok a hetero és meleg kategóriákba, 3-8 között biszex, jelentős fókusszal.

Akit nem taszít a fantázia egy csókkal az azonis nemmel, de sose tenné neg, az bőven 8-as és biszex.

2022. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
Nyugi 12-es, valakinek ez a szórakozása, hogy mindenkit lepontoz. Tényleg bosszantó tud lenni, de ennyi örömük van szerintem, hogy ezzel mókáznak. Az emberek általában nem befogadók olyan véleményekre, amik nem egyeznek meg azzal, amit ők gondolnak. Én is le leszek ezért most pontozva. :)
2022. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

13-as, én is ismerek sok olyan lányt, akikben felmerült, hogy vajon vonzódnak-e a nőkhöz és rengetegszer volt nem a válasz. A gondolat pedig nem azért merült fel náluk, mert nem teljesen heterok, hanem mert bekerült a társaságba egy leszbikus nő, aki szépen feltornázta az önbizalmukat, tudta, hogyan kell bánni velük és figyelt a lelkükre, és tetszett a hetero leánykáknak, hogy nemcsak pasiknak, hanem nőnek is bejönnek, ezért megijedtek, hogy vajon miért tetszik, jaj biszex vagyok, de rájöttek, hogy csak hiúság, ego áll a háttérben. Sőt, még versengés is, ha több olyan lány volt egy társaságban, akik tetszettek a leszbinek. A kíváncsiság nem lesz egyenlő a biszexualitással. Láttad a videót, ahol leszbikus nők kíváncsiak arra, hogy milyen egy farok? Ettől nem biszexek, csak bekerül az életükbe valami és érdekli őket a működése, a létezése. Én a gondolatától is rosszul vagyok, hogy egy pasi mellém feküdjön, megérintsen és meztelenkedjen mellettem és csináljon valamit velem, mégis ott van bennem, hogy vajon az ő testük ott lent milyen lehet. Mivel sosem láttam élőben, csak videón. Felmerülhet a kérdés benned, hogy akkor biszex vagyok-e, de egyértelműen nem.

Igaza van az egyik hozzászólónak, ez nem ilyen egyszerű. Legalábbis nőknél nem, pasiknál már lehet, hogy csak fehér vagy fekete lehet. Báár, van egy fiú barátom, akinek volt kalandja pasival, mert kíváncsi volt, rájött, hogy ez nem az ő világa, neki ez nem jön be és ennyi. Útkeresés, önfelfedezés.

2022. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!