Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátom biszexuális és néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom biszexuális és néha aggódom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátom biszexuális és én ezt már elfogadtam, viszont a múltkor volt egy beszélgetésünk, ahol megkérdeztem, hogy nem hiányzik-e neki az, hogy férfival legyen? Konkrét választ nem adott, csak annyit mondott hogy “Erre mit mondjak, úgyis tudod a választ”.

Nagyon szeretve érzem magam általa, mindig ki is mutatja és minden jó a kapcsolatban, de félek attól, mi van ha egyszer felülkerekedik rajta az érzés és megcsal/elhagy.

Más esetleg volt már hasonló szituációban?

24L



2022. jún. 1. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha rövid pórázon tartod, meg is fog csalni…
2022. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Kár külön aggódni amiatt, mert biszex. Hetero esetben is benne lehet a pakliban hasonló, csak ott nem egy fiú jelentette izgalmat hiányolná, hanem a más nő jelentette újdonságot és izgalmat.
2022. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt egy barátnőm,mi ezt megbeszéltük és néha,alkalmanként csinálhattam fiúval. Ez viszont elég ritka szerintem,nem sok lány engedné.
2022. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Szia,én pl úgy vagyok biszex csak,hogy életembe nem csókolóznék férfival,nem tudnám szeretni,meg érzelmes lenni vele,csak izgat a farok is a punci mellett.Kapcsolatban néha engedd el fiús kalandra ha vágyik rá,aztán úgyis visszajön és egy időre elêg neki

Egyébként kérdezd meg érzelmileg is kötődik-e a férfiakhoz,tudna-e velük csókolózni,vagy csak testileg

Ha csak testileg,nincs baj

2022. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Csak egy sráccal lehessen. Velem :)
2022. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Csináld neki te.
2022. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Örülj hogy elmondta. Amit írt vki jó ötlet. Mármint a fix haver. Én is azt próbálok majd. Most lettem újra szingli így volna kedvem fiúval szexelni aktívként. Leginkább orálra van igényem.
2022. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem hagy el max megcsal.
2022. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ezt külön kezelni?

Más lányra is ugyanúgy vágyhat mint egy farokra. A megcsalás nem ezen múlik.

Max ha annyira aggódsz akkor menj bele az análba (akár felcsatolhatossal-kitudja melyik oldalra gerjed)

2022. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Buszexuális nő vagyok és mondhatom, hogy nem minden biszex poligám. Évek óta a barátommal vagyok, előtte voltak hosszútávú kapcsolataim hölgyekkel is, de mikor valakivel vagyok, nem hiányzik a másik nem, mert szeretem a páromat és vele akarok lenni.

A legjobb lenne elmondanod neki a kételyeidet, és ha neked nem működik a nyitott kapcsolat amit esetleg ő szeretne ahhoz, hogy ne csaljon meg, akkor inkább menjetek külön utakon. Nem éri meg a poligámia ha az egyik fél szenved benne, és nagyon nem való mindenkinek.

2022. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!