Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van rá esély, hogy egy heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy egy heteró férfi hagyja, hogy a barátja leszopja?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a legjobb barátjára, akivel sokat vannak együtt, járkálnak mindenhova stb., és annyira jól elvannak együtt, hogy felvetődik a kérdés egyikőjüktől...

2022. jún. 18. 13:36
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
89%
Persze, csak biszexnek hívják.
2022. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, én fel tudom fogni, mi a biszexualitás,de te a kérdésedben hol látsz biszexuálist? Azt kérdezted, hogy HETERO hagyná-e.... A válasz: Nem, egy hetero NEM hagyná se egy melegnek, se egy biszexuálisnak, se egy pánszexuálisnak, vagy egyéb szexuális orientációjú SAJÁT nemű illetőnek, hogy bármi szexuális dolgot végezzen vele. Pont azért hetero, mert taszítja a saját neme, az ellenkező nemet szereti. Csak a nem heterok ez úgy látszik képtelenek felfogni, és folyamatosan próbálkoznak a heteroknál, aztán vérig vannak sértve, mikor visszautasítást kapnak.
2022. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
62%
Egy heteroszexuális semmilyen szexuális aktust (így a szopást sem) engedné meg egy másik vele azonos neműnek.
2022. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
76%

Van az a szó, hogy kíváncsiság, na ezt tudom elképzelni. Kíváncsi, megtörténik, és eldöntheti, akarja-e még máskor, vagy itt a vége.

Ha máskor is megengedné, netán akarná, akkor nem hetero már, hanem minimum biszex.

2022. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen dolgon nem agyalni kell hanem csinálni és ennyi. Én legalább is soha nem ezen agyaltam hanem beleélveztem a szájába megtöröltem a facom és elraktam😀
2022. jún. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%
14, akadjatok már le erről a "kíváncsi hetero" dologról, mert ilyen nem létezik. Aki hetero, az még gondolatban sem jut el odáig, hogy saját nemével legyen, nem hogy addig eljusson, hogy egyszer kipróbálja. Miért? Mert egyszerűen TASZÍTJA még a gondolata is a dolognak. Ezt kellene megértenetek.
2022. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
38%
Egy hetero agyonverne...Egy kiváncsi bi hagyhatja...Egy hetero agyonver..
2022. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
60%
Próbálkozott egyszer igy egy srac velem..Akkor pofont kapott..
2022. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
32%
Kivételes esetben,pl ha akkor vettem ki a feleségéből,és tisztára szopja.
2022. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 Oldfire ***** válasza:
29%
Inkább mosd meg ha viszket. A barátság nem erről szól. Mert az már nem barátság lenne. A szó klasszikus értelmében.
2022. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!