Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van rá esély, hogy egy heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy egy heteró férfi hagyja, hogy a barátja leszopja?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a legjobb barátjára, akivel sokat vannak együtt, járkálnak mindenhova stb., és annyira jól elvannak együtt, hogy felvetődik a kérdés egyikőjüktől...

2022. jún. 18. 13:36
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már, valóban heteró férfi sosem csinálna ilyet :D


Én pl. biszex vagyok, de azért elég röhejesnek érezném, ha az önfeledt csókolózás és kölcsönös szopás után azt kezdeném mondani magamnak, hogy hát izé, kíváncsiság, kalandvágy meg ilyen hülyeségek :D

2022. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
41%

31 - minden a kíváncsiság, a kalandvágy és a vágy miatt indul el. Kérdés, hogy ennek van-e folytatása, mert az már nem hetero, aki egyszer bármilyen okból kipróbálta, és újra akarja. Ott kezdődik a biszexualitás.

Ha egy alkalom után hátat fordít, hogy köszönöm, megpróbáltam, de nem ez az én világom, az maradhat szerintem hetero besorolású.

Egy nagyon meleg ismerősöm mondta egyszer, hogy bárkit bele lehet vinni egy kalandba, akármilyen hetero is. Mert az emberek kíváncsiak, vágynak az újra, és ez az számukra. Nem mindenkit egyforma módon, de tudott róla mesélni. De a másodikba viszont már csak azt, akiben elindult valami ennek hatására.

2022. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a 32-es válaszoló írta le az igazságot.
2022. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
40%
32-es,s csodálkoztok az emberek miért utálnak titeket..Ha csak közeledni próbálnál az orrod eltörném.
2022. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem heteró az tuti
2022. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
80%
32, fel tudod azt fogni a kicsi agyacskáddal, hogy aki hetero, abban fel sem merül, hogy kipróbálja, mert már a puszta gondolata is taszítja?
2022. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
36: Nem kipróbálnia kell, csak hagyni magát, és nem rúgkapálózni. :o)
2022. jún. 22. 10:09
 38/59 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, gratulálok... ezért utálják a fajtádat a normális emberek.
2022. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
65%
Atyaég, a kérdező rettenetesen gusztustalan stílusban reagál. Amikor egy meleg rá van cuppanva egy másik férfira hiába lett elutasítva és a kérdező ehhez hasonló szöveget lenyom, kb hasonló szint mint amikor férfi-nő felállásban szexuális zaklatás történik. Gratulálok! :D
2022. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
39: Van egy fantáziád neked is. Erőszak? Ugyan már.
2022. jún. 22. 11:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!