Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha valaki az egyedüllétre és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az egyedüllétre és az alkalmi kapcsolatokra, kísérletezésre szokik rá, akkor abból már nem lehet visszamenni a stabil, monogám párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Valamikor ezt el sem tudtam volna képzelni, és halálosan szerelmes voltam abba a lányba, akit éppen kinéztem, de az évek során felgyülemlett frusztráció mintha ezt kiölte volna belőlem. Örökre megváltozom, ahogy ezek a kalandok beépülnek az énképembe? Félek, hogy ezzel elvesztek valamit, rászokok valamire, amire nem lenne szabad. Már nem fogok tudni az lenni, aki egy lánnyal stabilan le tudná élni az életét? Húszas éveim végén járok.
2022. júl. 17. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Amit leírtál egy faaszság. Változhatsz. Kivéve ha egy faasz vagy.


29/F

2022. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De te ezt mire alapozod? Szerinted ha valaki azokban a döntő években, amikor kialakul a személyisége, rááll egy olyan pályára, hogy futó kapcsolatai vannak, nem kötődik lelkileg a partnereihez, akkor nem ez fog berögzülni benne? Ez lesz az, amit begyakorolt, abból szerintem már nem lehet csak úgy visszatérni abba az állapotba, amikor tele vagy illúziókkal a másikkal kapcsolatban.
2022. júl. 17. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tartom az első válaszom relevánsságát.
2022. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell tele legyél illúziókkal, ahhoz, hogy szerelmes legyél :)

Sokat segít ha arra az emberre koncentrálsz aki az egyetlen párod. Voltak futó kalandjaim teljesen illúziótlanúl, és most mégis egy nagyon stabil kapcsolatban vagyok.

2022. júl. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a kalandozásaim során találkoztam nem is egy olyan emberrel aki azt mondta hogy ő már annyira megszokta az egyedüllétet és az ezzel járó kényelmet hogy senkihez nem kell alkalmazkodnia, ha partnert akar felmegy a netre es szerez, hogy ő már el sem tudja képzelni hogy párkapcsolatban éljen. Szerintem könnyen bele lehet csúszni ebbe a dologba.


Én egy időben sokat kalandoztam. Ma már feleségem van de a mai napig hiányzik az ezzel járó izgalom és báremnnyire is akarom néha előfordul egy gyors biszex találkozó. Ritkán ugyan de nem bírom megállni. Ha régen még előtte egy kicsit tovább élek úgy ahogy, akkor ma feleségem se lenne.


Biztos ember fuggő is de aki hajlamos erre annak vigyaznia kell.

2022. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A huszas éveimben nekem is alkalmi kapcsolataim voltak. Fiúk, lányok vegyesen. A hangulatomtól függött, hogy épp csajozok, vagy pasizok. Igazán nem hiányzott a tartós kapcsolat.

Már a végén jártam a huszas éveimnek, amikor egy csaj annyira megfogott, hogy lehorgonyoztam. Családot alapítottunk, gyerekeink születtek. Persze hiányzott, hogy férfivel is dugjak, vagy csak leszopjam. Több, mint tizenöt év telt el úgy, hogy a feleségemen kívül nem volt más az életemben. Közben a legjobb barátommal sokat agyaltunk azon, hogy jó volna a másik feleségét megdugni. Próbáltunk négyest összehozni, nem rajtunk múlott, hogy semmi nem lett belőle. Én, hogy végre "legálisan" f@szhoz juthassak a nejemet próbáltam hármasra rábeszélni. Mire sikerült, a barátommal megfűszereztük a barátságunkat. A hármast végül a nejem hozta össze, mindenki örömére. A harmadik a barátom volt.

Mindezt azért írtam le, hogy lásd, nincs minden veszve, ha belemész egy monogám kapcsolatba. Csak nem szabad semmit sem siettetni.

2022. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én igazából nem is ettől félek, hanem attól, hogy a kísérletezés után (ami neked a húszas éveid végéig tartott, nekem meg akkortájt kezdődött) már nem leszek képes lehorgonyozni egy nőnél úgy, mint te.
2022. júl. 20. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Soha nem tudhatod, mit hoz a sors. Ez most elég közhelyesen hangzik, de így van.

Alkalmi kapcsolatnak indult az a kapcsolatom is, amiből házasság, család lett. Egy másik igazság, te hiába szeretnél tartós párkapcsolatot, házasságot, ha a nő nem téged választ. Minden a nőn múlik! Saját tapasztalat. Barátom feleségét előbb ismertem, mint a barátom. A bátyjával jó barátok voltunk. A húgicával is voltak közös programjaim, és valahol a tudatom leghátsó csücskében talán az is megfordult, hogy akár tartós valami is lehetne. Egy valami volt, ami miatt hátrányba kerültem, az időközben a képbe került barátommal szemben, nem én voltam a táncparkett ördöge. A barátom ezerszer jobban táncolt nálam, így ő lett a befutó.

Ezt azért írtam csak le, hogy lásd, van valahol egy lány, akinek pont te kellesz. És az is lehet, akkor köszönt rád életed párja, amikor nem is számítasz rá. Észre fogod venni, hogy melyik az, az alkalmi kapcsolatod, esetleg, amelyben a nő veled képzeli el a további életét.

2022. júl. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!