Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy biszex férfi egy másik férfival alakít ki kapcsolatot és nem a könnyebb utat választja?

Figyelt kérdés
Most olyan biszex férfire gondolok, akiben nem csak enyhe hajlam van, hanem egyformán vonzódik mind a két nemhez.

2022. szept. 4. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne nővel kapcsolatot létesíteni “könnyebb út”? Társadalmilag érted?

Mert a nap végén mindegy hogy milyen neműek a partik, akkor is egy teljesen másik potenciális partnert kell megtalálni ami rohadt nehéz bármilyen nemű vagy orientáltságú vagy.

2022. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra célzott könnyebbik út alatt, hogy társadalmilag sokkal jobban elfogadott.

Például személyesen is sokkal nagyobb az esélye ismerkedni. Nem kell apró kis árulkodó jelekre figyelnie fiúknál.

Megfoghatja nyilvánosan a kezét a lánynak, megcsókolhatja ha akarja.

Összeházasodhat vele, gyerek vállalhat.

És nem érik atrocitások emiatt.


Azonban ha ugyanezt egy férdival tenné meg, ott lépten nyomon résen kéne lenni, hogy ki mit és hogyan lát éppen abból.


Ha tévedek javíts ki kérdező, de nekem ezt jelentette a kérdés

2022. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam igen. A házasságra mondjuk pont nem, mert arra Mo.-n van alternatíva a meleg pároknak is, inkább a nyilvánosan mutatkozásra, családtagok előtti felvállalásra.
2022. szept. 4. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Értelek:)

Persze, vannak alternatívák, de ezek megítélése is sajnos ugyanolyan:(

2022. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!