Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon rosszul teszem, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rosszul teszem, amit teszek?

Figyelt kérdés

36 éves férfi vagyok és már egy ideje tudom, hogy biszexuális.

Régebben csak nőkkel volt dolgom, de néhány éve pasikkal is. Szeretek rendszeresen edzőterembe járni és ott ismerkedtem meg egy 17 éves sráccal, akiről éreztem, hogy vonzódik hozzám és később kiderült, hogy jók voltak a megérzéseim.

Végül a közeli erdőben leszopattam. Jól csinálta, úgyhogy hetente egyszer mindig teledurrantom a száját. Viszont legutóbb tovább akartam menni és alaposan seggberaktam.

Nem gáz, ha egy ilyen fiatal srác a szeretőm?



2022. nov. 26. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írsz róla az a gáz. Nem egy eszköz…
2022. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a srác hagyja,mi köze hozzá bárkinek is?

Egyébként ma amúgy is sok az ilyen fiatal,nem kell ezen csodálkozni.Tárgyak,szubok,alázást kedvelők. Ez egy ilyen világ.

2022. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Hogy te mekkora szararc vagy!

Az hagyján, hogy egy tapasztalatlan éppen csak nem gyerekkel szórakozol, de még annyi basic tisztesség sincs benned, hogy ne csak a közeli erdőbe vidd, te szatír!

Legalább bánnál vele tisztességesen!

2022. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak az első szopatás volt az erdőben a többi nálam, ahogyan a popsiját is nálam raktam meg. De legyek szatír :)
2022. nov. 26. 20:40
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen partner jó lenne
2022. nov. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Jó lehet egy olyan partner mint te kérdező.
2022. nov. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is teszel valamit az ő öröméért, vagy csak elsülsz benne, és nem viszonzol semmit?
2022. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hogyne tennék. Mikor legutóbb együtt voltunk, alaposan kivertem neki.
2022. nov. 27. 09:16
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Szopni nem szopod? Ha nem, miert nem?
2022. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sandrisbp ***** válasza:
67%
Miért tennéd rosszul, ha ő is akarja? 14 éves a beleegyezési korhatár, azon bőven túl van. Mondjuk arra azért vigyázz, hogy ne törd őssze a szivét - lehet, hogy ennyire fiatalon még hisz a pasik közti szerelemben :). Persze az is lehet, hogy neki is csak szex és tapasztalat... innen ezt nehéz megmondani.
2022. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!