Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most akkor a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a legjobb barátnőm biszex vagy hetero? Kérem csak olyanok írjanak akik hasonló helyzetben vannak mint én

Figyelt kérdés
Nos megismerem egy lányt akivel 2 éve legjobb barátnők lettünk eddig ugye semmi különös dolog sincsen de azt vettem rajta észre hogy lassan 1 hónapja mintha valami megváltozott volna és kezd rájönni valamire ezt arra értem hogy hívott magával hogy menjek vele vásárolni en meg mentem vele és az üzlet fele menet egyszer csak észre vettem hogy a hátamon végig simította a kezét és mosolygott utána egyet. Nem szóltam semmit se erre aztán mentünk tovább és kezdi: állj meg picit hogy kossem be a cipő füdzöm mert ki ömlött én mondom oké álljunk meg. Na és aztán rátámaszkodott a karómra és úgy kötötte a cipőjét itt sem szóltam semmit mert azt hittem hogy több ilyet nem fog csinálni. Aztán pedig kezdi: üljünk le egy padra mert elfáradtam mondtam hogy rendben üljünk le. Na leültem először én a padra aztan pedig ő közel jött hozzám meg nézte a számát de aztán hirtelen elvette a tekintetét a számról amikor ráneztem. És aztán amikor beszélgetek vele nézek a szemébe És a pupillai nagyon kivannak tágulva mosolyog és néha leveszi a tekintetet rólam amiutan a szemembe nézek. Na de ezek után jön egy csavar.. Viccből mondtam neki hogy ki szeretném próbálni hogy milyen lánnyal csókolni mielőtt kezdené valaki hogy én biszex vagyok meg leszbikus akkor elmondom hogy nem mert 100%-ig hetero nő vagyok és van pasim meg semmi bajom nekem senkivel ha valaki biszex vagy leszbikus. Na és ugye mondtam neki hogy ki szeretném próbálni hogy milyen lánnyal csókolózni és elkezdi nekem hogy : én szívesen megcsokollak. Én mondom oké... Es meg is tette aztán utána láttam rajta hogy milyen zavarba volt meg tetszett neki csak próbálta rejtegetni hogy nem teztett neki.... Aztan utána még 2szer megcsokolt engem én meg kérdeztem hogy miért csókoltal meg még 2szer mert én kiakartam próbálni de nem többször hanem csak 1szer erre a legjobb barátnőm válasza ez volt: a Kedvedért megtettem mert te akartad. Elvileg a csaj hetero mondta hogy pasikkal volt csak. Aztán pedig a csókok után kezdi nekem: kész befejeztem a fiúkkal inkább kipróbálom lánnyal na ez ezt már többször mondta de aztán másnap már inkább csak a pasiknal maradt mert láttam rajta hogy picit fél hogy milyen lehet lánnyal. Na mit szóltok lehet hogy bsizex a legjobb barátnőm? ( ezt meg hozzá teszem hogy más barátnőjével nem csinál ilyeneket csak velem) 20/L

2022. dec. 18. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
A leírtak alapján szerintem biszex csak ő maga sem akarja elfogadni/felvállalni. Az viszont, hogy veled belement a csókba azt is jelentheti, hogy benned bízik meg a legjobban, akár be is jöhetsz neki.
2022. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező! Te sem vagy heteró meg a csaj sem az. Hajrá!
2022. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szépen a válaszod 1-es :) ment a zöld
2022. dec. 18. 21:19
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg még említette hogy fogalma sincs hogy miért de néha eszébe jutnak a csókok amikor összesen 3-szor megcsókolt engem
2022. dec. 18. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

"elmondom hogy nem mert 100%-ig hetero nő vagyok és van pasim meg semmi bajom nekem senkivel ha valaki biszex vagy leszbikus. Na és ugye mondtam neki hogy ki szeretném próbálni hogy milyen lánnyal csókolózni"

És te ennek ellenére heterónak mondod magad? Ritka buta vagy!

2022. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös azt neki csak úgy tesztből mondtam mert kíváncsi voltam hogy bele menne mert ugye írtam hogy miket csinált. Én nem akarok lánnyal lenni soha valamit félre olvastál.
2022. dec. 18. 21:39
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
"Na és ugye mondtam neki hogy ki szeretném próbálni hogy milyen lánnyal csókolózni" Erről ennyit. Nem vagy heteró.
2022. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennél több energiát is fektethettél volna a fogalmazásba, mert fájdalmas volt olvasni.

Amúgy ennyiből nehéz leszűrno. De ha ilyen jó barátnők vagytok, talán kérdezd meg.

2022. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elkezdi elkezdeni
2022. dec. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy csókból még nem lehet megállapítani, hogy biszex-e. Szerintem feküdj le vele, az a biztos. A biszex lányok egész másképp nyalnak, mint a heterók, hidd el! És ha pl belemarkol a hajadba, amikor nyalod, akkor tuti biszex!!! Ez a legbiztosabb módszer.
2022. dec. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!