Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ti csak barátil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ti csak barátilag vagytok elfogadóak és megértőek a biszex pasikkal is vagy párkapcsolati szempontból is akár?

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat szempontjából sem lenne bajom egy biszex fiúval, amennyiben képes a monogámiára.
2023. jan. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A "párkapcsolati szempontból" itt most arra utal, hogy elfogadom-e, ha megcsal?

Mert akkor egyáltalán nem vagyok elfogadó. Én tartom, hogy attól függetlenül, hogy valaki melyik nemhez vonzódik még egy párkapcsolat két emberről szól, amibe nem fér bele szexuális együttlét egy harmadikkal.

2023. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy járnál-e biszex pasival is, vagy nem, mert zavarna a tudat, hogy pasival is szexelt már.

Monogám kapcsolatra gondolok, semmi megcsalás.

2023. jan. 12. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

miért ne lennék elfogadó egy biszex fiúval? hát magamat is elfogadom ilyennek, nyilván őt is


nyitott kapcsolatba viszont nem mennék bele. nincs olyan, hogy nem tud választani, meg kell a másik nem is...stb

2023. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

lehagytam:

igen, simán járnék vele. mikor megismerem nem is törvény, hogy tudom róla. vagy tudjuk egymásról...


nem zavar, hogy volt már pasival. én is :D


4-es

2023. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!