Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire problémás elképzelés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire problémás elképzelés az, ha én szűz passzív férfiként már első alkalommal két aktív férfival akarok szexelni hármasban? Úgy hogy ő ketten dugnának és szopatnának engem felváltva?

Figyelt kérdés

Szóval szeretném ha az első együttlétem férfival különleges lenne. Nagyon izgat a passzív szerep és szeretném kipróbálni, hogy milyen érzés ha megdug valaki, de néztem korábban pár "ilyen" videót a neten és amiben a passzív srácot két aktív dugta egymás után felváltva, az nagyon nagyon felizgatott!

És már többször is elképzeltem az aktust, miközben vertem magamnak és ujjaztam is magam.


Mit gondoltok mennyire lenne jó ötlet, ha egy szexpartnerkeresőn keresnék két aktív idegent, és velük leszerveznék egy hármas dugást?

Mi hogy történne kb? Miket csinálnának velem?



2023. ápr. 10. 15:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Hogy mennyi ember van itt azért, hogy unalomból baszogasson másokat… nem azt kérdezte, hogy egyetértesz-e vele, mi örömötök van abból, hogy elhordjátok mindennek? Heteró lány vagyok, nem szerettem volna ilyet elso alkalomra… és? Ezért nem kell ot elítélni basszus.


Na de hogy neked is írjak valamit: ha nincs ilyen ismerosöd, csak az marad, hogy keresgélsz az interneten. Társkeresokön is vannak ilyen párok szerintem, de róluk nem fogsz tudni semmit. Az olyan oldalakon, mint pl. a rosszlányok (igen vannak fiúk és párok is) sokaknál vannak értékelések, ez szerintem meg tud nyugtatni. Illetve nagyon sok megoldás van ott, meg sok szuz is megy hozzájuk. Szerintem nézegesd meg oket.

(Nem használtam az oldalt, tehát nem tapasztalatból beszélek, de biztonságosabbnak tunik, mint random kép nélküli társkeresos hirdetok)

Viszont azzal vigyázz, hogy bizonyos szexuális betegségek orállal is terjednek, biztos tudod, csak na. :D

2023. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el.

De 1 pasival sem volt még.

És egyből kettővel akarja?

Simán meg is erőszakolhatják.

2023. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha attól féltek h megerőszakolják akkor emberibb módon is le lehetne neki írni h vigyázzon magára néhányan olyan trágár módon írjatok le amit gondoltok h az már önmagába minősít titeket
2023. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő bi/meleg fiúként inkább engedd el, hogy a feneked szüzességét egyszerre ketten vegyék el. Írásodból, mint kiderül, teljesen ismeretlen terep a számodra, hogy milyen az, hogy benned van egy farok. Hidd el, sokkal jobban élveznéd a hármas szexet, ha előzőleg már, esetleg többször is megtapasztaltad, milyen érzés az, ha megdug valaki. Amit ajánlok, keress egy olyan partnert, aki dugás közben nem csak a saját élvezésével van elfoglalva, hanem figyel rád is, sőt, elsősorban rád figyelve veszi el a feneked szüzességét. Jobban fogod élvezni, mint azt, hogy két nagy darab szűzfenékre áhítozó fickó b@ssza szét a hátsódat, hogy utána jó ideig leülni sem tudsz.
2023. ápr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én passzív crossdresserként egy-egy pasival randiztam, akik "nagy vágyakkal" jöttek hozzám élvezni a testem és a popsim is... Aztán csak az egyik töltött velem vagy másfél órát simogatással, csókolgatással - igaz nem járt bennem. A többi aktivitása jóval kisebb volt, vagy ha dugtak is, az rövid időre korlátozódott... Így nekem is eszembe jutott, hogy két pasival élvezetesebb lenne - csak ne legyenek durvák..
2023. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Abszolut nem problémàs ez. Természetes dolog ha erre vàgysz akkor meg kell lépni. Haverral dugtunk egy sràcot sokat. Felvàltva ahogy írtad...

Keress pasikat és bàtran pattanj a farokra.

ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!