Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért izgat ennyire a sperma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat ennyire a sperma lenyelése?

Figyelt kérdés
Nincs valami jó íze, nincs jó állaga, mégis mindig vágyom rá, hogy nyelhessek. Érzelmi kötődés nélkül is. Miért van ez?

2023. jún. 20. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hajt a kíváncsiság.
2023. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ha már csináltam, akkor az utána már nem a kíváncsiság miatt van.
2023. jún. 20. 11:09
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Enyémet is lenyelnéd?
2023. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert baromi izgi dolog én is így vagyok felizgat rendszeresen maszturbálok ezekre az emlékekre
2023. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert sperma fétised van!


Ennyi

2023. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Mert rendkívül erotikus dolog.
2023. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgat, pedig ízre nem jó, de biztos azért, mert ez a folyékony gyönyör, az öröm esszenciája:)
2023. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkor alapozza meg a felnőtt kor pszichéjét. AZONBAN, a legtöbb gyermek tudatában, ahogy cseperedik, növekszik, egyúttal a társadalmi és családi pszichés hatások uralják el, és okoznak elfojtásokat.


Azon kevesebbek, akik kevésbé fojtják el magukban pl az anyamell emlékét a belőle spriccelő édes tejcivel, azok vágyni fognak faszt szopni, akár hetero nő, akár leszbikus / biszex nő, akár bi-/meleg férfi. Ha az ondó állaga nem zavaró a faszt szopni szerető felnőtt számára, akkor akár a lenyelés is vonzó lehet számára, tudatalatti hatásként a csecsemőkori szokása okán mint egyik elsődleges oki tényező. Ez egyfajta analógia, tudat alatt.


Más szóval asszociál a felnőtt, a saját csecsemőkorára, tudatalatt. Amit a többség sajnos elfojt magában, kevesebben pedig kiélik. Értelemszerűen nők számára a társadalom a férfi orális kielégítését elfogadhatóbbnak tartja, minthogy férfi szopjon le egy másik férfit, ergo a férfiak között jóval gyakoribb a fasszopás iránti vágy elfojtása, holott a fiúcsecsemők is szoptatva voltak anyjuk által, azaz a vonatkozó tudatalatti hatás mind nők, mind férfiak átlagánál nagyjából egyforma.


Sigmud Freud elméletei egy része bár vitathatóak, mégis sok igazság van a legtöbbjében. Freud szerint a nem megfelelően szoptatott csecsemő idővel, kisgyermekkorában, tini- és felnőtt korában úgynevezett orális lelki fixációban szenved, ami egy állapot, és az orális tevékenységek túlzott, vagy épp nagyon is visszafogott mivolta által kompenzálja az egyikori, nem kielégítő csecsemőkori szopást.


A körülmények és számos tényező, az illető saját véleménye stb befolyásolja, hogy milyen téren kompenzálja orális vágyait. Freud orális lelki fixációnak tartja a dohányzást, a bulímiát és az anorexiát is, mert ezek hangsúlyposan orálisan szélsőéges tevékenységek, számos ilyen tevékenység egészségtelen.


Freud a nem kielégítő csecsemőkori szopás alatt bármelyik végletet értette, pl ha túlerőltette az anya ("Úristen, ez a baba nem fog hízni, alig szopik, muszáj folyton az emlőt a szájába dugjam, legalább egy kicsit szopizzál, édesem már.... jaj..."), vagy a túl kevés szoptatás, illetőleg a szoptatás -a modern társadalomra oly gyakran jellemzően- túl korai abbahagyása, jellemzően 6-12 hó kor között már. Utóbbi esetén a hiányérzet nagy eséllyel tartóssá válik, előbbi esetén meg vagy a szájas tevékenységektől való tartózkodás, esetleg undor válik jellemzővé a későbbi években (tinikorban, felnőtt korban), vagy a túlzott erőltetés hatására egyfajta tudatalatti mazochista vágy alakulhat ki, pl orálisan (pl vágyik arra, hogy erőszakosan szájba dugják).


Következésképp a többség egy része azért MELLŐZI az orális élvezeteket, mert harmónikusan szoptatta az édesanyja egykoron, másik része a többségnek meg azért MELLŐZI túlzott orális tevékenységet, mertegyes más tényezők, főként a társadalmi-, és/vagy szülői hatások elfojtották benne, pl tilalmak által, megszégyenítés eshetőségétől való félelme által.

2023. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes elmélet volt. Nem mondom, hogy nem lehet benne igazság, bár nekem Freudnak mindig volt egy elég zavaróan pedofil vibe-ja.
2023. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretem nyelni. Nekem ízlik is.😋 Az okát én sem tudom.

F

2023. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!