Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért izgat ennyire a sperma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat ennyire a sperma lenyelése?

Figyelt kérdés
Nincs valami jó íze, nincs jó állaga, mégis mindig vágyom rá, hogy nyelhessek. Érzelmi kötődés nélkül is. Miért van ez?

2023. jún. 20. 11:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A választ nem tudom, de bevallom, engem heteró pasiként néha fantázia szintjén furán felizgat a gondolat, hogy milyen lehet, ha valaki a számba élvez, én pedig lenyelem.


A valóságban valszeg soha nem lesz merszem kipróbálni. :D

2023. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én vega vagyok, és emiatt elég okés, de őszintén inkább semleges ízű az enyém. Régebben, amikor húst ettem, nem volt jó íze. Szóval szívesen szopnék egy másik vegát, ha szimpi az illető és igényes. De ehhez az is kéne, hogy tudjam, hogy nincs semmi betegsége. Szóval esélytelen, hogy ilyet találjak:) Inkább csak fantázia.


Életemben egyszer lecidáztam egy hapsit már, igaz, hogy gumiban volt, de ahogy elment a számban, éreztem a meleg lüktetését, ahogy kilövellt. Így is nagyon jó volt, szóval úgy érzem, kipipálhatom ezt a bakancslistámról:)

2023. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem lenyelni. Igaz eddig csak a sajátomat. Szeretem!
2023. jún. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%

Elhámyom magam tőle!

Sorry!

2023. jún. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kantejci az orgazmus érzésének megtestesült bizonyítéka, és ha azt előhívod valakiből, akkor tuti, hogy élvezte veled a dolgot:)
2023. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert érzem,hogy lüktet a számba.Volt többször is hogy annyi anyag volt,

hogy nem bírtam nyelni.Ilyenkor kifolyatom a szám mellet.Nekem is van

hogy sok van és velem is ezt csinálják.Egyébként ez nagyon izgalmas

2023. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azért csinálnám hogy érezzem és nyeljem
2023. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon izgi mikor lüktet a számba és elárasztja a torkom és a pasi

ráhúzza a fejem,muszáj nyelni.Amúgy vannak srácok akiknek finom.

jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!