Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Èszre vettètek, hogy egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiboo92 kérdése:

Èszre vettètek, hogy egyre több a bisex ember vagy akit érdekel hogy milyen is?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka? Mind fiúk mind lányok terèn? Egyre nyitottabak az emberek?

2023. szept. 11. 13:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Divat lett. Pasiknál fixen. Lányoknál meg mindig volt, ők alapból kíváncsibbak.
2023. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
Nincs elég nő.
2023. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Én azt figyeltem meg, hogy nagyon sok párkapcsolatban élő férfi 40-45 éves kora után lesz kíváncsi ! Nagyon sok olyan hirdetés van bisex oldalon.

Mert a 17-19 évesek lehet csak tényleg azért lenne benne közös hokiban, stb, mert kíváncsi, nincs csaja, és már nagyon kanos. De a párkapcsolatban élő középkorú férfiak miért ??

2023. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Fiúk terén tuti nem.A csajok latjak ,hogy a pasiknak bejön,azt csinaljak a showt.Amugy meg tobben fel is merik vallalni mert kezdik az emberek elfogadni
2023. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Az idősebbeknek sem jut nő. Ha felmész szexpartnerkeresőre, hamarabb találsz egy másik pasit, aki leszopna vagy meg lehet dugni, mint egy nőt.
2023. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 zol56 ***** válasza:
100%
A biszexség nem nyitottság kérdése.
2023. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Azért azt gondolom hogy ha valaki hetero alapon akar ismerkedni talál nőt! Nem hiszem hogy azért lenne bi mert nem talál magának!
2023. szept. 11. 14:27
 8/26 anonim ***** válasza:
45%

Heteró nő vagyok, és mégcsak gondolatban sem voltam a saját nememmel. Semmilyen szinten sem.

Szerintem a legtöbb nő kényszerből magára erőlteti a biszex dolgot, mert buták, és azt hiszik a biszexség olyan mint valamilyen divatos ruha.

A biszex férfiakról annyit, hogy azok mindig biszexek voltak, sosem voltak azok heterók.

2023. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
9 szerintem még pont hajtja őket a kíváncsiság hogy milyen is lehet!
2023. szept. 11. 17:03
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok: hetero SEMMIRE nemkiváncsi a saját nemével! Nem kell hozzá atomfizikusnak lenni, hogy megértsd!
2023. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!