Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy a párom (férfi) előző párkapcsolata egy férfivel volt? Csak normális válaszokat, kérlek

Figyelt kérdés

A párom biszex férfi. A legutóbbi párkapcsolata egy másik férfivel volt. Ezzel alapvetően nincs problémám, támogatom az lmbtq közösséget.

Azonban valami miatt elkezdett ennek a dolognak a szexuális oldala zavarni. Nem tudok ugyan úgy ránézni azzal a tudattal, hogy korábbi kapcsolatában az anális szexet élvezte egy másik férfival.

Mivel biszex és nem meleg, tudom, hogy velem is ugyan úgy élvezi a dolgot és hogy szeret, de valamiért akkor is kellemetlenül érint a dolog.


Esetleg velem van a probléma? Mégsem vagyok annyira elfogadó mint korábban gondoltam? Mit tegyek ebben a helyzetben?


(A szövegből kimaradt, de gondolom érthető, hogy én nő vagyok)



2023. okt. 17. 17:58
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudok ugyan úgy ránézni" Most vallotta be neked ezt?
2023. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
42%

Nézd, nekem ez nagyon nem lenne pálya. Ne hibaztasd magad, mintha kötelező lenne tapsolni neki.

Még csak nem is szexpartnere volt a pasi, hanem a párja. Nem néznék rá férfiként, bocs.

2023. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es válaszoló. Korábban is tudtam, hogy biszex és hogy férfiakkal is volt kapcsolata korábban. Viszont úgy egy hónapja feküdtünk le először egymással (úgy 2 hónapja vagyunk csak együtt, de régebb óta ismerjük egymást), így akartalnaul is belegondoltam, hogy a korábbi kapcsolataiban hogyis ment ez
2023. okt. 17. 18:36
 4/48 anonim ***** válasza:
63%
Akkor csak a te idözitéseddel van a bajod? Mindent tudtál rola, egy honapja szexeltek is de neked most esett le a tantusz? Lufibol van az a tantusz! Igy utolag nem tudsz már dönteni, hogy semmikor sem kell neked ilyen partner. Ez már mult idö lett.)
2023. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy pontosan mivel van itt problémád. Igen, az időzítésem valóban nem a legtökéletesebb DE szerintem senki sem képzeli el, hogy a baráti hogyan szexelnek masokkal és a kapcsolat elején sem. Az, hogy akkor kezdek el ezzel 'foglalkozni' amikor a párkapcsolatunkben teljesen aktuális téma a szex szerintem teljesen normális. Az meg, hogy mikor teszem ki a kérdést gyakorira nem jelzi azt az időpontot amióta elkezdtem gondolkodni a dolgon az elmúlt egy hónapban
2023. okt. 17. 19:15
 6/48 anonim ***** válasza:
42%
Hát érthető a kérdésed, mert sok nőnél alapból kizáró ok ha pasit előtte seggbe lett dugva.
2023. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
71%

Ne foglalkozz azzal mi volt előtted.

Valamilyen szinten nem is a te dolgod. 40f

2023. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
54%

Ne tőlünk várd a választ arra, amit jó eséllyel csak egy szakember tud megoldani.

Menj el szexológushoz, dolgozz magadon és minden megoldódik.

2023. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
60%

Ismertem egy olyan házaspárt,ahol a férfi előtte két évig férfivel volt.Kb fél év volt a házasság és a férfi ismét férfivel él.

Sajnos bele kell kalkulálni,hogy kissé időzített bomba minden ilyen...

2023. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
67%
5. Nekem semmivel nincs problémám ebben a történetben. Inkább azt nem értem, hogy neked mivel van problémád? " Korábban is tudtam, hogy biszex és hogy férfiakkal is volt kapcsolata" "szerintem senki sem képzeli el, hogy a baráti hogyan szexelnek masokkal " Nem is kellett elképzelned mert tudtál rola! Igy csak az lepett meg, hogy "akkor kezdek el ezzel 'foglalkozni' amikor a párkapcsolatunkben teljesen aktuális téma a szex". Nem elötte, amikor még csak gondolat volt. Ez olyan mint valaki beleugrik a mélyvizbe és csak akkor gondol arra, hogy nem tud uszni. Természetesen szive joga igy gondolkozni, csak meglepö.
2023. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!