Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megoldani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megoldani a lenti problémám? Csak normális válaszokat!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagyon szeretjük egymást, de ő napi 12 órát dolgozik én csak 8at. Messze lakunk egymástól és nehéz megoldani az együttlétet. Szerintetek is azzal van a baj, hogy sokat dolgozik ?? Egy átlagos nap: 8tól-21 óráig dolgozik, mire lefürdik, eszik lesz 22:30 én akkor tudok átmenni. Mivel másnap dolgozik ezért korán lefekszünk 0:00 Komoly matematikai műveletek után kijött, hogy másfél kemény órát tudunk együtt tölteni. Ez kicsit kevés.. Arról nem is beszélve, hogy fáradt meló után és sokszor nincs kedve zsonglőrködni a lepedőn. Mi lenne a megoldás ? Új munkahely ? Összeköltözni ? Segítsetek kérlek!

2012. nov. 16. 08:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Költözz össze. Ha akkor is fáradt lesz,legfeljebb elköltözöl. Szerintem mindenképp megér egy próbát.
2012. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a probléma, csak nálunk a barátom dolgozik sokat. Én össze szeretnék költözni,de ő nem. Szerintem ha nektek lehetséges, próbáljátok meg. Ha jól fizető állása van, nem fogja ott hagyni. De ha nem, beszéld meg vele, és esetleg segíts neki új helyet találni. Mennyi ideje vagytok együtt?
2012. nov. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia


Én nem tudom mit dolgozik ,de hogyha jól fizet akkor ne hagyja ott. Hogyha mindenképpen ott akarja hagyni akkor csak úgy ,hogy a másik helyen már aláírt.

Manapság már sajna nehéz jó munkahelyet találni.

2012. nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát szerintem nem egy álom meló, mondjuk a fizetés ahhoz képest nem rossz, de összeköltözni nem szeretnék egyenlőre. Abból a havi 100-200 ezerből inkább félre rakok és tőkét képezek, hogy saját lakásom lehessen, nem egy idegennek adom oda. :( sajnos nem tudom mitévő legyek...

2012. nov. 16. 09:51
 5/17 A kérdező kommentje:
Meg ha össze is költöznénk, azért fizessek ki tengernyi pénzt, hogy együtt legyünk napi 1.5 órát ? talán hétvégére úgy van beosztva, hogy nem kell mennie akkor még havi 4-5 nap ? Nem éri meg szerintem.
2012. nov. 16. 09:53
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te úgy beszélsz erről a kapcsolatról, mint egy szerződésről. Ha nem éri meg neked, miről beszélsz, akkor már eldöntötted, csak megerősítésre vársz. Ha szeretnéd őt igazán, akkor boldog lennél hogy napi másfél órát vele lehetsz. Legtöbb kapcsolatban nem adatik meg több, ha gyerek van, akkor még annyi sem. Ha összeköltözni nem akarsz vele, akkor hogy jössz ahhoz hogy abban gondolkodj, hogy ő meg adja fel az állását, ezt neki kell eldöntenie.
2012. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekelne a kapcsolat, akkor nem indítottam volna el a kérdést. Nyilván érdekel, csak az én családomba nem szarják a pénzt, az, hogy most úgy adódott hogy jó állásom van és fenntudnám magunkat tartani nem jelenti azt hogy fejvesztve szarjak mindenre és éljünk boldogabbul mint most. Kell lennie valami más megoldásnak is...
2012. nov. 16. 10:18
 8/17 A kérdező kommentje:
És azért nem akarok összeköltözni, mert ha 1 évig nem baszom el a havi 200 ezreket akkor félre tudnék tenni, hogy saját lakásom legyen és oda már "megérné" betenni a havi 2 kilókat.
2012. nov. 16. 10:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem komoly a dolog,akkor érdemesebb szétmenni.Ha komoly,akkor össze költözni.Ez nem állapot,ami most van,és nem az nem baj,hogy sokat dolgozik,te keveset.8 óra munka,az nem munka...
2012. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igazad van kedves utolsó, szerintem várni fogok még 1 évet és saját lakába folyatjuk közös jövőnket. nem tudok mást tenni értelmetlen lenne albérletbe menni, az csak ideiglenes oldaná meg a gondokat. Én pedig szeretném ezt hosszú távon megoldani. Másfelől meg hidd el 8 óra szellemi munka, épp olyan kemény tud lenni mint 12 óra fizikai munka. Hidd el nem a levegőbe beszélek.
2012. nov. 16. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!