Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet hogy biszex lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy biszex lennék?

Figyelt kérdés
Van feleségem, de gyakran felveszem a tangáját és a dildóját is szoktam használni

dec. 9. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tanga alapján inkább valami transz hajlamod van, mint bi.
dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Crossdresser lehetsz, ha nem vonz a sajat nemed nem vagy biszex. Az, hogy elvezed a prosztatad izgatasat, attol se vagy biszex.

Szoval felizgulsz egy pasira? A faszara? Volt mar ferfival dolgod?

dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem azt a dildót, amivel ő saját magát szokta kielégíteni te a valagadba dugod?


Ember, legalább akkor már vegyél magadnak egy sajátot, mert nálam ez már válóok lenne!

dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha
dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a tangákat és mindenféléket hordok, van dildóm, análdugóm is, és egyebek, de csak és kizárólag lánnyal tudom magam elképzelni szex téren. Az sem gond ha megdug egy felcsatolhatóval pl.


De férfival ez kizárt számomra, egyszerűen a gondolat is taszít.

dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!