Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megismertem pár hónapja egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem pár hónapja egy srácot és csak most derültek ki róla dolgok ? Hosszú lesz, bocsi érte.

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok. Nagyon régen is ismerkedtünk, de nem volt a stílusa valamiért akkor szimpi, így nem is találkoztunk, aztán neki lett egy 8 éves kapcsolata, szóval teljesen el is feledkeztem róla egészen ősz elejéig. Pont vége lett a kapcsolatànak, teljesen más lett a stílusa és tök szimpinek kezdtem találni, így sokat beszélgettünk Messengeren, majd találkoztunk. Nagyon pozitív volt az egész, talán ő volt eddig az egyetlen pasi aki itta a szavaimat. Lényeg a lényeg, hogy összejöttünk, bár mondtam neki, hogy nem szeretek dolgokat elkapkodni, szóval nem szeretnék még nála ott aludni meg hasonlók, de persze aztán voltam nála nagyon sokszor és volt szex is, ami nagyon jó vele. Viszont egyik alkalommal előállt azzal, hogy őt mennyire izgatja, ha egy nő megujjazza , vagy kinyalja a fenekét. Hát mondtam neki, hogy én ilyet még nem csináltam és nem most szeretném elkezdeni, amit ő meg is értett. Aztán a következő ilyen sztori vele az volt, hogy igazából imádja a nőket, de azért kíváncsi lenne, milyen érzés lehet, ha egy férfi őt megd*gja. Na itt kikerekedett a szemem, mert egy teljesen férfias, izmos pasiról beszélünk és nem hittem volna, hogy ilyen fantáziài vannak. Mondtam neki, hogy hát ha ilyenekre vágyik, akkor biszex szerintem és még mielőtt elmélyülne a kapcsolatunk, inkább próbálja ki ezeket a dolgokat, én addig félre állok, de ne iksz év után nyögje be esetleg, hogy bocsi drágám, de nekem mégis a pasik jönnek be! Mondta ,hogy jaj nem , annyira nem lenne bátor, hogy élőben ezt valakivel meg is tegye, csak fantázia, mert hogy már lett volna a munkahelyén előttem erre lehetősége, de elutasította. Na itt már teljesen lefűztem, mondtam, hogy jó lenne, ha tisztáznà magában, hogy kikhez is vonzódik igazából, aztán akkor lehet köztünk simán barátság, de én így ebbe a bizonytalanságba nem akarok vele komolyan semmit, mert azért nem 20 éves vagyok, hogy nem baj, ha elcseszek valakire 1-2 évet, előttem még az egész fiatalságom. És valahogy hogy ezt elmondta, az én lelkesedésem el is múlt irányában. Ne értse senki félre, nem ítélem el ha valaki "más", de mondjuk családot alapítani nem szeretnék ilyen emberrel.

Szóval azóta nem beszéltünk, illetve ő keres folyton, de mondtam neki, hogy tisztázza le magában a dolgokat, döntse el mit akar, aztán átbeszéleljük. De őszintén szólva, nekem már eléggé elment a kedvem tőle így, és mivel tényleg jó pasi, és a csajok körében is elég kapós, most majd izguljak azon, hogy melyik nő, vagy melyik pasi kapja el előbb?

Szerintetek mi lenne a jó döntés részemről?



dec. 16. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Eléggé gáz, hogy szerinted ha valki bi az fűvel fával félrebaszik.
dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert biszex az nem jelenti azt, hogy nem lehet hűséges. Ha neked ez kiábrándító akkor viszont nem illetek össze.
dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Az írásod alapján te már elengedted ez a történetet.

És nem hiszem, hogy itt bárki is tudja, hogy neked mi a jó és mit is szeretnél. Írj egy listát hogy miért igen és miért nem. Ha leírod simán látni fogod, hogy hogyan is döntöttél.

dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam, hogy aggódni kell majd hogy épp kivel dug félre mert bi, hanem azért ,mert jó pasi és nyilván megvan az esély rá, mint ahogy mindenkinél. Csak az nem mindegy, hogy megdug egy másik nőt, vagy öt dugja meg egy pasi. Nekem egyik sem férne bele, de az hogy pasival csalna meg, még jobban megalázó lenne.

Nekem ha a páromról van szó, sajnos vagy nem sajnos kiábrándító, ha a saját neméhez is vonzódik. Mert én úgy gondolom, hogy az ilyen vágyak előbb vagy utóbb utat törnek maguknak és azért vagyok annyira önző, hogy nézzem azt is, hogy hosszú távon, akarom-e ezt megkockáztatni. Nem ítélem el a másságot mint írtam, de ha már a saját életemről van szó, szeretnék olyannal lenni, akinek nincsenek ilyen rejtett vágyai, mert nem szeretnék pofára esni.

dec. 16. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor zárd le ezt a kapcsolatot és keress egy hetero pasit.
dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Keress mást!

Szerintem kapcsolatban is vágyna egy másik pasira.

Akár hármasban veled vagy kettesben valakivel.

Viszont becsülendő hogy korrektül beszámolt róla neked.

dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Az írásaid alapjáűn igenis homofób (vagyis ebben az esetben bifób) vagy. Ne hitegesd magad, ne is válaszolj neki, jobb lesz neki nélküled.
dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Homofób?

Sima heteró!

Nem?

dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabor49 ***** válasza:
52%
biszex miért baj?
dec. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Miért baj, kedves utolsó? Én sem tolerálnék egy biszex barátnőt. Én tudom magamról, hogy olyan pasi vagyok,akinek nem kell félnie a megcsalástól. Férfiak között aligha akad vetélytársam, annyit tanultam a női lélekről. De egy nőnemű ellenféllel szemben nem lenne fegyverem.
dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!