Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért izgat a gondolata hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat a gondolata hogy megcsal?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon izgat a gondolata annak, hogy a barátnőm (mindketten 22 évesek és biszexek vagyunk) megcsal vagy más valakivel szexel.

Biztosan nincs így mert semmi jelét nem mutatja és hűséges, de számomra ez a cuckold/hotwife téma nagyon vonzó lett.

Miért jelentkezhetett ez? Érdemes volna utána menni ezeknek a vágyaknak?



febr. 28. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A miértjét nem tudhatja senki. Úgy érzed, érdemes kipróbálni? Tisztában vagy a hátulütőivel?
febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezek miatt a felvetések miatt írtam a kérdést, hogy vajon az előnyei nagyobbak lennének-e a hátrányainál stb.
febr. 28. 22:21
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miêrt nem ezt írtad a kérdésed alá?

Előnye az, hogy ha izgat, valószínűleg élvezni fogod. Hátránya, hogy lehet, hogy megundorodsz a párodtól, vagy éppen mêgsem jön be a dolog és bevered a másik pasi képét (bár ennek nem túl nagy a valószínűsége, de emberek vagyunk és kiszámíthatatlanok).

Továbbá nem minden nő tud ezután férfiként tekinteni az emberre.

febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom , de alapból azt gondolom , hogy maga a cuckold egyáltalán nem veszélytelen műfaj .
febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert erre izgulsz. Nem vagy egyedül szal ne gondold, hogy ez valami különleges 😁.
febr. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetek veled erről, adj gmailes címet
febr. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
15-év házasság után úgy éreztem kezd unalmas lenni a szex közöttünk. Feleségemnek felhoztam,hogy változtatni kellene a szexuális életünket. Minden változatot megemlitettem,köztük ezt is. Na erre jól kiakadt! Neki nem hiányzik semmi ő jól érzi magát velem. Jobb lesz ha nem kalandozunk másfele mert vagy megkedveljük,vagy megutáljuk az egészet abból pedig baj lesz! Vannak más dolgok is amivel fel lehet dobni egy házasságot. Elgondolkodtam aztán beláttam,hogy igaza van.
febr. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam még tinikorból ered,amikor az első barátnőm megcsalt.
febr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8# Mert az felvillanyozott. Elkedett izgatni a dolog?
febr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyon is #8 vok
febr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!