Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiként miért leszek szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként miért leszek szinte szerelmes olyan férfiakba, akik rendesek velem?

Figyelt kérdés

Felnőtt, heteró életet élő, kissé bi beállítottságú ffi vagyok. Kérek mindenkit hogy a ratyizást, b uzizást hagyjuk ki, én már sokszorosan túl vagyok ezen, csak fölös forgalmat generál a weblapnak. Az eszemmel én se szeretem ezt a tulajdonságomat, de szerencsére simán jól megy a szex nőkkel, sőt együtt élni is csak nővel szoktam. Viszont brutál törés volt az életemben másfél évvel ezelőtt, hogy elvált tőlem a feleségem tizenkét év házasság után, amire azt hittem, hogy végleges.

Persze kicsit teret engedtem a látens bi beütésnek, de nem lett belőle tevőlegesen semmi. Ugyanakkor két olyan srác (felnőtt, fiatal férfi) is van az életemben, akik nagyon jó barátként viselkedtek velem egy időben, eleinte testileg nem is tetszettek, de idővel sikerült egyfajta, a szarelemhez hasonló vonzalomnak felépülni bennem a legnagyobb ellenakarat ellenére. Az első srácba "belezúgtam", majd kicsit csalódtam (persze hogy csalódtam, mert nem mertem közeledni feléje) aztán jött a második, ő sem tetszett, de viszont nagyon különlegesen bánt velem és sikerült a másikból való kiszeretést követően rabul ejtenie. És ami érdekes, hogy a második fiúra azt pletykálták, hogy meleg és bejövök neki. Ennek ellenére nem igazán merek közeledni, sőt kezdem azt érezni, hogy távolodik tőlem, mert lett barátnőm. De közben a srácon jár az eszem.

Kérdések:miért kell belezúgnomezekbe a srácokba?

Miért nem tudom kiirtani a fejemből?

Vagy ha már így van, akkor ezzel a másodikkal hogy jöjjek össze? :)



2014. aug. 25. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ne nevezd magad férfinak nem bántás kép egy férfi a nőbe szerelmes f
2014. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
lehet,hogy heterò èletet èlô vagy de nem vagy heterò.
2014. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első: a b❌zik is férfiak te faszparaszt.
2014. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi de ez haszontalan info. Nem tudok mit kezdeni vele. Teljesen férfi a testem és a lelkem is. Pusztán egy halovány hi beütésem van, amit nem kértem magamnak. Rég túl vagyok a ratyizáson meg az önmarcangoláson. Úgyhogy nem fogom lepontozni a válaszodat, csupán jelzem hogy kb annyira vitt előbbre, mint egy wifis tablet egy lakatlan szigeten :))))
2014. aug. 25. 18:34
 5/10 A kérdező kommentje:
A kommentem az elsőnek szólt.
2014. aug. 25. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a problémát...ha van benned bi beütés, akkor teljesen normális, hogy időnként legyen olyan férfi az életedben, akibe beleszeretsz. Nem hiszem, hogy barmi megoldandó probléma van ezzel, az egy másik kérdés, hogy mihez kezdesz azzal, ha valakibe beleszeretsz, arról lehet beszélni, de az attól függ, h.mit akar a két fél.
2014. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló egy bi férfi ugyan úgy férfi mint bármelyik másik (hetero,bi,meleg...)te aberált bunkó állat!


Kedves kérdező, egy biszexuálisnak élete során nem feltétlenül kell észrevennie, hogy érzései vannak a saját neme iránt IS.. Értsd úgy olvastam olyanról, hogy családalapítás, házasság után bukkanak fel a másik nem iránt ''lapuló" érzései.. Teljesen természetes, tehát ha most a ''2. Sráccal, akibe ''bele szerettél" foglalkoztat, akkor nem kell azon gondolkodni, hogy hogyan verd ki a fejedből, hanem esélyt adni a dolognak. Stb stb... :D

2014. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért a szeretet és szeretet között, a szerelem és szerelem között is van külömbség. Az, hogy vonzódsz valakihez, jó vele lenni, mint társ, barát, még nem azt jelenti, hogy vele kellene lenned (szex). De ha nemi vonzalom is van, akkor már komolyabb a dolog.
2014. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Legyen az az én véleményem, hogy valaki b uzi vagy a nőket szereti, de szerintem egyszerre nem megy.

Utolsónak meg nagyon igazat adok, hozzátéve, hogy a "szeret" és "szerelem" szavak már elvesztették igazi jelentésüket.

Cseten is kaptam már olyan üzenetet, hogy "szerelmes vagyok beléd" - pedig még nem is találkoztunk.

2017. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
"Legyen az az én véleményem, hogy valaki b uzi vagy a nőket szereti, de szerintem egyszerre nem megy. " De megy, úgy hívják, biszex.
2017. dec. 31. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!