Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férfiak nagy többségében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy többségében van biszexuális érdeklődés. Miért kell ebből titkot csinálni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 22:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Akkor tőled is megkérdem, légy szíves válaszolni: mit vársz attól a szerinted is létező elenyésző kisebbségtől, akiben nincs meleg hajlam: mondjuk azt, hogy búzák vagyunk, és akkor elhiszed, hogy nem? Ez olyan óvodás-szintű logika.
2015. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A biszexualitást és a homoszexualitást én szétválasztom.

Szerintem a biszexeket inkább a testiség izgatja(és azon belül is különböző mértékben) , a homoszexuálisok érzelmileg is vonzódnak a saját nemükhöz.


Én úgy vettem észre hogy sok férfiben van bi kiváncsiság,akár egy közös önkielégítás erejéig,hogy többről ne beszéljek.


Én középkorú vagyok és SOHA nem volt férfivel semmilyen ilyen kapcsolatom,de mégis vannak részek amik érdekelnek.

2015. jan. 6. 22:28
 13/20 anonim ***** válasza:

"Én úgy vettem észre hogy sok férfiben van bi kiváncsiság,akár egy közös önkielégítás erejéig,hogy többről ne beszéljek."

Ezt a családodon belül észleled, netán a kollégáid tesznek ilyen jellegű ajánlatokat? Vagy mégis miből veszed észre?


"Én középkorú vagyok és SOHA nem volt férfivel semmilyen ilyen kapcsolatom,de mégis vannak részek amik érdekelnek."

Képzelem, mely (test)részek érdekelnek. Csak tudod az a helyzet, hogy nem mindenki olyan, mint te. Az, hogy téged érdekel más férfiak kukija, még nem jelenti, hogy - ahogy te fogalmazol - "a férfiak nagy többségét" érdekli.


Persze tudom, mit fogsz válaszolni. Ahelyett, hogy érvekkel jönnél, majd azt mondod, hogy ha ennyire ellenkezem, biztos én is langyi vagyok. Ez viszont engem nem győz meg.

2015. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
13. annyira bizonytalan vagy a saját szexualitásodban, hogy tőle várod, hogy meggyőzzön? ezek alapján minimum langyi vagy :D
2015. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Én meglehetősen tisztában vagyok a saját szexualitásommal, csak kicsit értetlenül állok az olyanok előtt, akik ismeretlenül is azt hiszik, jobban ismernek engem, mint én önmagamat... Csak azért, mert nekik vannak bizonyos "eltévelyedéseik".
2015. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

# 15 volt valami felmérés, ahol az jött ki, hogy aki tagadja, az is lehet köcsög

nyilván aki nem langyi, az is tagadja (csak legtöbbször nem olyan idegesen, kétségbeesetten)

ez alapján persze nem lehet megmondani

2015. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mert a nekünk nem 2x akkora egy jó szombet eset esélye...
2015. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, és tényleg valamennyire egyet tudok érteni, valóban sokan biszex hajlammal vannak megáldva. Számomra az volt a legmeglepőbb, hogy még egy nőt sem engednek például a popsijukhoz, nehogy akárcsak a gyanú is felmerüljön, hogy élveznék. Neveltetésből fakadóan a legtöbb férfi totál homofób. Így viszont ez számukra is elég szégyellni valónk számít.
2015. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kulturális, vallási és társadalmi/gazdasági okok is állhatnak a háttérben.

Milyen elfogadó egy társadalom az rengeteg dologtól függ.

Ebben az országban a jelen helyzetben nem bölcs dolog ilyesmit felvállalni.

Nagyon sok kisebbséggel ez a helyzet mostanában.

El lehet terelni a figyelmet a valós problémákról, helyzetről.

Kreálnak, kineveznek egy vagy több társadalmi csoportot/nemzetiséget/országot - ők a bajok okozói.

A politikusok/a hatalom ezt a módszert évezredek óta használja.

Az egyszerű nép/plebs/tömeg/ pedig mindig kapható rá.

2015. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Girgoy ***** válasza:
Ha valaki felsőoktatási intázmányben már tanult, az tudja, hogy ha statisztikára hivatkozunk, akkro konkrét beazaonosítással (honlap dátummal, vagy szerző, cím, év, kiadó, stb.) szokás megadni dolgokat. Légyszi, engem tényleg érdekelne egy hiteles forrás, de amíg ilyet nem írtok be, addig én is jöhetek azzal, hogy pl. a Stephard & Co Labs kutatói 30 éven át 120 ezer önkéntest megvizsgálva kimutatták, hogy az emberek 123,5%-a (!) tiszta hetero és mind a bi-, mind a homo beállítottság az ún. Zéta-II földönkívüli eredetű génnek köszönhetően jelent meg világunkban, vagy valami hasonlót. Legalább egy linket, plíz, ami objektív (!) és hiteles oldalra visz!
2015. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!