Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az online ismerkedés kifizetőd...

Az online ismerkedés kifizetődő, célravezető?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


A kérdésemmel kapcsolatban főként olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik már ismerkedtek interneten/ezen az oldalon keresztül. Milyen tapasztalataitok vannak ezen a téren? Általános jelenség, hogy a gép előtt ülve másnak adják ki magukat az emberek? Mennyi idő után találkoztatok a levelezőtársatokkal? Élőben is jól kijöttetek egymással? A benyomások, élmények után érdeklődnék. Volt közületek olyan, aki interneten találta meg a hozzá illő lányt? Mostanában nagyon érdekelni kezdett ez a kérdés. Mennyire más úgy élőben elsőként találkozni valakivel, hogy lényegében már rengeteg információt tud róla az ember?


Remélem sokan visszajeleztek! :) Előre is köszi a válaszokat.



2014. márc. 4. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Kifizetődő azt nem tudom de pénzt csak a nők látnak belőle általában.

Célravezető attól függ mi a célod.

2014. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Leszbikusként ezen az oldalon szerintem nem olyan nehéz ismerkedni (ha jól nézel ki :) ).

Ám komoly kapcsolat ritkán születnek szerintem, inkább csak futólagos kalandok, barátságok, ismeretségek.

2014. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert még soha nem leveleztem ismeretlenekkel interneten keresztül. Nem felszínes kapcsolatokra, hanem komolyakra gondoltam! :)

Kedves első válaszoló, célom a következő: egy hozzám hasonló érdeklődésü lánnyal összeismerkedni. Ha azt mondjátok, hogy ennek megvalósítása az interneten nem valószínű, akkor inkább hanyagolom az oldalt és élőben próbálkozom. Remélem válaszom kielégítő volt számodra. :))

2014. márc. 4. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pár hónapja újra regelgettem ilyen társkeresőkre , csináltam rendes adatlapot, raktam ki magamról arcos képet , ill normálisan álltam hozzá az emberekhez, elég sok információt kiadtam magamról mind levelezés közben (persze csak mértékkel) ill az adatlapomon is elég hamar jöttek a levelek ill elkezdtem ismerkedni több emberrel is , most jelenleg leszűkítettem egy személyre akivel hamarosan fogok először találkozni, és ha minden jól megy hamar össze is jövünk :)

Úgyhogy ha normális vagy és te is oda teszed magad akk meglehet találni azokat az embereket akikkel lehet beszélgetni :)

2014. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 év alatt nem hozta meg a sikert.
2014. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod hol találsz rá a megfelelő lányra. Erre se a való életben, se az interneten nincs garancia.


Attól meg, hogy élőben ismerkedsz nem értem miért kéne automatikusan kizárni a netest. Mindkettőt lehet együtt is.

2014. márc. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, én elég sokat ismerkedtem interneten keresztül, és nem csak barátkeresés céljából.

Tapasztalatom az, hogy azoknak kifizetődő, akik élőben nem tudnak könnyen megnyílni idegenek előtt, azoknak interneten könnyebb feloldódni, ismerkedni. Magamból kiindulva legalábbis.

Nem is tudnék úgy találkozni valakivel netről, hogy ne ismerném ki.

Viszont azt mondhatom, az ilyen kapcsolatok hosszútávon nemigen tartósak, ugyanis az érdeklődés hamar elhalványul, ha csak az online felületre korlátozódik az egész. Én elég sok remek embert ismertem meg, úgyhogy azt mondhatom, kifizetődő, igen. Nem feltétlenül más, mint élőben, ugyanis ugyanazokkal az emberekkel beszélsz, akiket bárhol máshol az utcán is látsz.


16L

2014. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előzőnek sok mindenben igaza van. De lehet tartós kapcsolat ilyenből, az enyém már 5. éve tart. Közös érdeklődési terület révén ismerkedtünk meg, összebarátkoztunk. Mi kb. fél év után találkoztunk személyesen is (persze nem úgy ismerkedtünk meg a neten, hogy kapcsolatot kerestünk vagy láttunk volna egymásban). Először picit döcögős volt a kommunikáció élőben, meg furcsa, de végülis jól kijöttünk, igen.

30+ N

2014. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! szerintem interneten ismerkedni bizonyos szempontból elég jó, de nem mindegy, hogy kivel és hol... ha szerencséd van normális embereket is kifoghatsz és mivel ez közvetett kommunikáció így kicsit felszabadultabban tudtok beszélgetni. ne azonnal, de ha van rán lehetőség később akár egy talit is összehozhattok, abból meg bármi lehet. én két páromat is interneten ismertem meg, csak nehogy majd az internet okozza a végét is, ha valakihez közelebb kerülsz.
2014. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!