Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek! Nektek is feltűnt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek! Nektek is feltűnt már, hogy a férfiak intenzívebbek, jobban megélik a vágyaikat?

Figyelt kérdés

Volt már jó pár kalandom férfival meg nővel is, de állítom, hogy a férfiak ütősebbek, kívánósabbak.

Az esetek 99%-ban aktív vagyok és állítom, hogy 10 férfiból 9 úgy szopik, hogy az nem igaz, jobban élvezik, ha szophatnak, mint én, hogy szopatok.

Hány olyanba belefutottam már, hogy ha csak szophat már az is jó!

Nőkben ilyen elég kevés van.

Arról nem is beszélve, hogy utánam még levettek vagy 3-5 férfit.

A popsijukat úgy dugják oda, hogy rendesen remegnek, hogy dugjam már be és ez minden korosztályra jellemző.

Ellenben a nőknél ez az intenzitás eléggé ritka(mondjuk a 40 felettieknél nem annyira), hogy leszopjanak 3-5 pasit.

Vajon minek köszönhető ez?

Főleg, hogy egy meleg a mi társadalmunkban eléggé le van nézve.



2015. máj. 29. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

A válasz egyszerű. Férfiak vagyunk,minekünk kell a szex minden téren,mert létszükséglet. Mi élvezzük mindenféleképpen. Jókedvünkben,szomoruságunkban,stb. míg egy nő általában csak akkor szexel,ha épp jókedve van.

Továbbá teis többet megtehetsz egy férfivel,mint egy nővel. Egy férfit úgy szopathatsz,ahogy akarsz,míg egy nő lehet lekeverne egy taslit,ha azt mondanád neki,hogy szopj erősebben r'banc. Egy pasi ilyeneen nem sértődik meg,eleve oldottabb a hangulat.

Remélem érthetően írtam le. ;) :)

2015. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kiskivancsi79 ***** válasza:
88%

A noknel altalaban fontos az erzelem is meg a torodes ...

Pasinal ez csupan szex es a megvalositasban a lenyegre koncentral.

Noknek ettol tobb kell.

2015. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
bi lány vagyok, és az tűnt fel, ahogy a bi pasi agresszívek és erőszakosak
2015. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kiskivancsi79 ***** válasza:
89%

En is bi vagyok de en nem vagyok agresziv.

Kiabalni se szoktam es pont hogy gyenged es figyelmes vagyok.

Sajnalom hogy neked ez a tapasztalatod.

2015. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tom én gátlásos srác vagyok, de ha beindulok úgy szopok mint a gép nagyon bele tudom élni magam. Az meg mégjobban izgat, ha több srácot cuppanthatok le egyszerre. :) A max 7 srác volt egyszerre, de akkor nagyon kész voltam a végére, el is sírtam magam. :D 21/f passzív
2015. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mitől sírtad el magad?Az élvezettől vagy a fájdalomtól?
2015. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éppen ezért keresek én is bi havert. A lányok sokszor nem szeretnek/nem tudnak szopni, ami pedig egy nagyon fontos örömforrás, gondolom nem kell magyarázni. :D
2015. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!