Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy nalam sokkal idosebb nobe de o nem viszonozza ezt?

Figyelt kérdés
En nagyon beleszerettem ennek mar 4honapja el is mondtam erzeseimet! De azota olya rideg velem meg is azt erzem hogy o is szeret engem csak nem meri belatni! Mittegyek hogy csabitsam el? Vagy hogy mondjom el neki hogy nem tudok nelkule elni es szuksegem van ra!!??? Ossze is vagdaltam a kezem miatta mert megorulok hogy nem lehet az enyem de o is szeret mert erzem segitsetek
2016. jan. 29. 22:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez most komoly,akkor bonyolult. Nem ölelget egy tanár felnőtt embereket csak úgy. Azért nem vagy már kislány. Innentől passz,nem tudom.
2016. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
De a kezedet ne vagdald,légyszi! Azzal nem leszel előrébb.
2016. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De en annyira szeretem!! Es ugy megcsokolnam de attol tartok ha megcsokolom eltavolodik tolem!!
2016. jan. 30. 17:01
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,kretén voltam,nem néztem az alkategóriát,hogy biszexualitásról van szó! Egyrészt,én a tanárnő helyében,ha éreznék is irántad vonzalmat,semmiképpen nem engednék utat neki.De nem is ölelgetnélek,és a kezemet sem tenném a combodra. Másrészt,ha az én lányom lennél,és ezt így elmondanád nekem,/azon túl,hogy első körben halálra rémülnék/,azt mondanám,ne forszírozd ezt,nem látok rá esélyt,hogy pozitív végkimenetele legyen. Ezt most gondolom,hiába mondanám neked. Ha akar tőled valamit,akkor kezdeményezni fog újra. Addig várnod kell,tényleg. Próbáld valamivel elterelni a figyelmedet erről! Tudom,hogy mondani könnyű,de akkor is,most legyél türelmes!
2016. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az elobb irt egy sms-t hogy holnap delelott tudunk talalkozni! Viszont hogyan csabitsam el hogy ujra kezdemenyezzen vagy hogy esetleg megtortenjen az a csok! Hogyan csabitsam el???
2016. jan. 30. 17:35
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyi,sehogy! Ha ez most komoly,akkor akar tőled valamit,de az teljesen tőle függ,hogy mi fog történni.Semmit nem tehetsz,nem te vagy az irányító fél,nem vagy abban a helyzetben.Neki van veszíteni valója. Ha ez az egész nem kamu,akkor valszeg kezdeményezni fog.
2016. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Remelem hogy fog kezdemenyezni mert teljessen bele szerettem!! De valahogy en is akarok csabitani hogy biztossan kezdemenyezzen!!
2016. jan. 30. 17:45
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

50 éves,te meg 22. Örüljön,hogy szóba állsz vele /örül is,ha igaz a sztorid/. Semmit nem kell tenned,ha kellesz neki,csak annyi a dolgod,hogy hagyod,hogy elcsábítson.Ha nem akar tőled semmit,akkor meg hiába tennél bármit is,nem fog kezdeni veled.

Sok szerencsét!

2016. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Koszi remelem meglesz!!
2016. jan. 30. 20:23
 20/21 A kérdező kommentje:
Na megvolt a talalka. Elmondtam neki mit erzek iranta es vagyom ra! Majd se szo se beszed megcsokoltam o vissza csokolt de eltolt magatol es azt mondta nem megy ez neki nagyon is vonzo vagyok szamara de nem tudja mit akar! Es erre mondtam de hiszen vissza csokoltal meg is csak erzel valamit!! Es azt mondta hogy sajnalja es elment!! Ahhhj mitcsinaljak???
2016. jan. 31. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!