Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az osztályomban van néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályomban van néhány fiú aki rendeszeresen veri a farkát és erről beszélnek is a suliban. Én nem szeretek erről beszélni de szívesen kiverném velül együtt. Hogyan mondjam ezt meg nekik?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 10:02
1 2 3
 21/29 vfrtom ***** válasza:
0%
Attól, hogy ezt mondogatod magadnak nem lesz az. Egészséges fiúk nem verik együtt, egymás előtt. Ez nem normális , ergo abnormális, mentálisan egészségtelen. Divat lett a deviáns, abnormális vonzódás saját nem iránt. Aki ezt egészségesnek mondja, hát nem is tudom.....
2016. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%

7es... Nincs ebnen szntem rossz a barátomnak is van régebbről ilyen emléke a legjobb haverjaival és teljesen rendben vagyunk... Se nem meleg se nem bi

16/L

2016. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%
Semmi abnormális nincs ebben. Lehet jobban utána kéne járnod a dolgoknak, hogy megtudd. Ilyen alapon minden abnormális, ami nem a "nagy átlag". Pláne, ha tudnák az emberek valójában, hogy mi is a nagy átlag...
2016. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 vfrtom ***** válasza:
0%
Mantrázd csak, attól még beteg.
2016. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Igen beteg,a legbetegebb pedig az hogy máris lecsaptak páran a kérdezöre!
2016. ápr. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
85%
Jól van. Ennyi örömöd legyen az életben, hogy ezt betegnek tartod.
2016. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 vfrtom ***** válasza:
15%

Hidd el nem öröm az , hogy hova jut az emberiség. Hogy a b@#$#%ás divat. Képzeld fiú kollégiumba jártam. Egyikőnknek sem jutott ilyen beteg dolog az eszébe, és nem azért mert nem maszturbáltunk, hanem , mert nem b@#$%@tunk. Érthető?

Nem, mi? Gondoltam.

2016. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
86%

vfrtom !

Valakinek bejön ez a dolog,másoknak nem.Nevezheted bárminek,a lényegen nem változtat.Régen nem ilyen nyíltan zajlott,de voltak srácok mindig akiket ez izgatott.Az hogy elítéled,a te dolgod.De miért lenne valaki ettől még rosszabb mint mondjuk te?Csak azért mert más mint az átlag?Érthető?Nem!Gondoltam...

2016. ápr. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 vfrtom ***** válasza:
0%
Attól hogy meleg vagy és elfogadod azt , hogy aki ilyet csinál meleg , de legalábbis bi, az a te dolgod. Miért nem fogadod el, hogy ezt a normális, egészséges beállítottságúak nem fogadják el és nem tartják normálisnak. Csináld otthon, de ne reklámozd. Semmi bajom a melegekkel, de maradjanak kussban és túrják otthon amit túrnak. A normális vonzódásúak nem csinálnak ebből fesztivált. Pont.
2016. ápr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!