Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak barátilag szeret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátilag szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok és az utóbbi időben elkezdtem vonzódni az egyik barátnőmhöz. Sokáig tartott, mire magamnak is beismertem. Végül a lánynak is elmondtam. Eleinte rosszul fogadta a dolgot, került, másokkal töltötte az idejét stb.

Azonban a kapcsolatunk azóta stabilizálódott és szerencsére nem veszítettem el, újra jó barátnők vagyunk.

Jól megvagyunk, viszont a vallomásomról egyikünk sem beszél, egyikünk sem hozza fel a témát.

Eleinte úgy gondoltam és reméltem is, hogy azért közeledett felém újra, mert esetleg ő is érez valamit, de mióta összejött egy sráccal, azóta másként gondolom.

Talán csak barátilag szeret és mint barátot nem akart elveszíteni.

Vajon ez lehet a helyzet?



2016. máj. 27. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ez így igaz ahogy leírtad :D ő a fiúkat szeteti fogadd el,igen jó barátnő mert nem szakítoota meg veked a kapcsolatot dehát ennél nagyobb bizonyíték mi kell hogy fiúja van....nyílván nem gondol úgy rád te a barát barátnője vagy,örülj neki higy továbbra is az pedig biztos kínis neki
2016. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az elírásokért
2016. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!