Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kollégiumban hogyan tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumban hogyan tudnám kideríteni, hogy ki a biszex, vagy meleg?

Figyelt kérdés
Jövőre készülök történelem-magyar szakos tanárképzésre, és kollégista leszek. Hogyan lehetne kideríteni?..

2016. aug. 17. 13:57
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
9%
Elkezded előttük kiverni. A biszexek csak fanyalogni fognak, és aztán nézik. A melegek meg egyből rácuppannak....valami ilyesmi választ vártál?
2016. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Zuhanyzóban ne takard el ha feláll. Keresni fognak.
2016. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Zuhanyzáskor fogd a tusfurdőt, vágd hozzá a falhoz, majd nagy gesztikulálások közepette kiálts fel, hogy ,,jajj de ügyetlen vagyok, leejtettem a szappant!" aztán hajolj le, és a felismerés szétfeszítő érzése fog beléd költözni.
2016. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű hogy nem fogja senki csak úgy bevallani.Beszélgetéskor lehet szépen terelgetni a témát és figyelni a reakciót.Ha érdekli a téma,fog adni visszajelzést ami egyértelművé teszi.Csak úgy ne ajánld fel hogy bármit is tennél vele.Ha egyszerre zuhanyoztok, sok árulkodó jel lehet.De óvatosan kell ezekkel bánni,mert elég kellemetlen ha nem vevő rá, te meg ajánlatot tettél.
2016. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Direktbe soha ne keresd. Legyél laza és figyelj, nem kell az első 1 hétben kideríteni ezeket :D

Az adódó lehetőségeket használd ki, ne takargasd magad, hülyülj a többi sráccal és sejthető lesz.

Ennyi :D

2016. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Én is kollégista vagyok és semmi jelét nem látom annak hogy valakit érdekelne más farka.Engem meg csak azóta hogy sok srácnak látom.Egyre többször képzelem el hogy kielégítenék valakit.A beszélgetés nálam nem volt célravezető.Nem lesz könnyű dolgod,kérdező.
2016. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
melyik városba készülsz?
2016. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

én a tusolóba sokáig mostam a farkam meg hagytam félig felállva had nézzék

Bejött

2016. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!