Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero lányok! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok! Volt már veletek ilyen? Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy biszex barátnődnek megtetszel, beléd szeret. Először csak sejtedk a dolgot, majd bizonyosságot is nyersz róla, mert a lány vallomást tesz. Te visszautasítod, majd kínosan érzed magatokat ez miatt a közelében, ezért elkezded kerülni. A lány amúgy jó barátnőd, sokat beszéltek, megérti és meghallgatja a problémáid, vannak közös hobbijaitok is és jól elhülyéskedtek együtt, egy szóval jó a kapcsolatotok. Vársz pár hónapot, hátha csak fellángolás volt és elmúltak az érzései irántad. Újra felkeresed, de nem hozod fel a témát. A lány jól fogadja a közeledésed, újra jóban lesztek. Azonban egy későbbi szituációból rájössz, hogy a lánynak nem múltak el az érzései. A lány ír, keres, de nem nagyon válaszolsz, te nem igazán keresed. Mit teszel? Megszakítod a kapcsolatot? Akkor is ha amúgy jó barátnőd volt és mindig meghallgatott? Vagy ez ilyenkor már nem érdekel?
2016. okt. 28. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélem vele a dolgot, elmondom, hogy jól elvagyok, de hetero vagyok és sosem lesz köztünk semmi. Ha tudja ezt kezelni és felfogja, akkor maradunk barátunk, ha nem, akkor nem. De azért azt elmondanám neki, hogy ha valaki tetszik neki és esélytelen, akkor szerintem könnyebben el lehet felejteni, ha megszakít vele minden kapcsolatot.
2016. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
94%
Lefeküdnék vele, mert valószínűleg csak a testem kell neki. Ezután lehetünk igazi barátok.
2016. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a probléma az, hogy én vagyok az a fél, aki vallomást tett.

#2-nek igaza van, tényleg csak szexuálisan kell, talán ha megkapnám, akkor újra normális barátok lehetnénk, de a másik fél sajnos nem így gondolkozik.

2016. okt. 28. 14:55
 4/5 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
94%
Ha összehozol vele, beveszünk egy hármaba. Win-win-win szituáció lenne.
2016. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

beszélek vele,hogy hogyan tovább mert ez így magától nem oldódikmeg.

csak az a baj,hogy bármilyen döntésre juttok,neki mindenképp rossz,csak az a kérdés,hogy mennyire.

és itt igazából neki kell döntenie.

2016. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!