Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, biszex lánnyal el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, biszex lánnyal el tudnátok képzelni komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Olyannal, akinek nem lenne igénye rá, hogy lányokkal hancúrozzon, miközben veletek van kapcsolatban, és nem is tenne ilyesmit a hátatok mögött. Nem szokása egyéjszakásokba bonyolódni, nem kefélte végig a fél várost, és semmi ehhez hasonló sztereotípia, egyszerűen csak képes beleszeretni emberekbe a nemüktől függetlenül.
2016. nov. 8. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Igen el. Egyáltalán nem zavarna.
2016. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2016. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
jaja
2016. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Nagyon bejön egy olyan lány, aki nem szégyelli, hogy szereti a szexet, fiúkkal, lányokkal egyaránt. Sőt időnként engem is bevonhatna harmadiknak.
2016. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
#4 te értetted amit a kérdező írt?
2016. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Én pont annak örülnék, hogyha már ilyen, akkor érzelemmentes hármasokban más lányokkal benne lenne.


De ha nem, az se baj.

2016. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
88%
Simán
2016. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Jaa, alapból lenne közös téma! :P
2016. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Engem az sem zavarna ha kavarna néha igényes,egészséges lányokkal mégha csak 2-esben is.Ha valaki fontos akkor fontosak a vágyai kielégítése is.Mivel nő nem tudok/nék lenni,de meg adni vagy is meg engedni megtudom hogy kiélhesse büntetlenül eme vágyát.A szerelem és a szeretet lemondásokkal jár a másik élvezete számára.A szerelem nem az önzésről szól,inkább az önzetlenségről.nem is érezném jól magam ha a lány kívánná lánnyal és én meg tíltanám.
2016. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nahát, köszönöm a válaszokat. Meglep, hogy ennyire toleránsak vagytok.:D

Az édes hármasról egyelőre nem tudok nyilatkozni, nem volt még szerencsém hozzá, és fogalmam sincs, képes lennék-e tűrni, hogy a párom más nőhöz nyúl a szemem láttára. Nagyon nagy bizalom kellene a részemről ahhoz, hogy bevállaljam.

2016. nov. 8. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!