Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, biszex lánnyal el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, biszex lánnyal el tudnátok képzelni komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Olyannal, akinek nem lenne igénye rá, hogy lányokkal hancúrozzon, miközben veletek van kapcsolatban, és nem is tenne ilyesmit a hátatok mögött. Nem szokása egyéjszakásokba bonyolódni, nem kefélte végig a fél várost, és semmi ehhez hasonló sztereotípia, egyszerűen csak képes beleszeretni emberekbe a nemüktől függetlenül.
2016. nov. 8. 20:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Amiket meg leírtál egy nagy kamu.

2016. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mi a kamu, bogaram? :D
2016. nov. 9. 16:16
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Minden

"Olyannal, akinek nem lenne igénye rá, hogy lányokkal hancúrozzon, miközben veletek van kapcsolatban, és nem is tenne ilyesmit a hátatok mögött. Nem szokása egyéjszakásokba bonyolódni, nem kefélte végig a fél várost, és semmi ehhez hasonló sztereotípia, egyszerűen csak képes beleszeretni emberekbe a nemüktől függetlenül."


És nem vagyok a bogarad, te ferde hajlamú.

2016. nov. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy különösebben komolyan kéne vegyelek. Újabban minden kérdés alá odatrollkodik egy rejtélyes 43%-os felhasználó (csak nem te?).

Maradjunk annyiban, hogy saját magamat valószínűleg jobban ismerem, mint te engem.

2016. nov. 10. 06:44
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha valami nem tetszik, akkor az egyből trollkodás.
2016. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Így van. Ami a többségnek nem tetszik szándékosan provokatív, támadó mivolta és bicskanyitogató stílusa miatt, az trollkodás.
2016. nov. 10. 09:09
 17/20 anonim ***** válasza:
17%

Isten orizz!

Csak heteroval kezdenek, piszkosul zavarna ha mondjuk olyan helyen lennenk ahol sok ember van es nem tudna leplezni a hajlamat es latnam hogy a nokre maskeppen nez!

Idegesitene meg a szemelye is hogy tudnam rola milyen a beallitottsaga.

2016. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

#16

Van akinek a cukormázas lelke nem képes feldolgozni más véleményét.

2016. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Amúgy a "hajlamait" szerintem minden kulturált ember képes leplezni, ha a helyzet úgy kívánja. Gondolom, te sem mérsz végig jó feltűnően minden egyes nőt, akit meglátsz a boltban/postán/hivatalban/bárhol. Persze ha téged már a tudat is zavarna, hogy a partnered biszex, akkor valószínűleg ezzel nem vigasztaltalak meg.
2016. nov. 11. 09:12
 20/20 anonim válasza:
Kedves kérdező! Feleségem biszex. Nincs semmi probléma belőle. Elmondása szerint kettesben nem akar lánnyal lenni, de ha én is ott vagyok, akkor le nem lehetne venni a punciról. :) sőt, nem zavarja az sem, ha a másik lány szájába veszi a farkam, vagy én dugom meg. Annyi feltétele van, hogy Ő van a középpontban, és nem én. Kifejezetten élvezi, amikor 69-Ben oda teszem a partner puncija és az Ő szája közé, leszop, majd végig nézi, ahogy bedugom. Ő meg játszik tovább a csikloval.
2019. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!