Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van bennem egy kevés homoszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bennem egy kevés homoszexuális hajlam. Egészségesebb kiélni mint magamban tartani és csak a nőkkel foglalkozni? 22/F

Figyelt kérdés

Tehát van egy fantáziám,orális szex egy férfival amit önkielégítéssel szoktam kiélni ilyenkor nagyon megkönnyebbülök nagyon mély orgazmust élek át, viszont utána rosszul érzem magam a bőrömben és szükségem van egy heteroszexuális élményre hogy újra férfinak érezzem magam.

Általában ha nőkre gondolok önkielégítés közben sokkal másabb orgazmusom van és utána frusztráltabb, félénkebb vagyok a nőkkel de ha homoszexuális fantáziára önkielégítek sokkal erősebb az orgazmusom és utána kedvesebb elfogadóbb vagyok a nőkkel. Az a kérdésem hogy melyik vagyok én a két fantázia közül és egészséges e kiélnem a homoszexuális vágyamat?



2017. jan. 9. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem mindenki elképzelte már, hogy saját nemű egyeddel fekszik le.

Bevallom, én is néha gondolok erre, de engem nem izgat fel. Nem érzem, hogy srácokra kellene nyomulnom, mert a lányokkal sokkal mélyebben el tudok álmodozni.

Épp ezért csak lányokkal is szoktam ilyen szexuális hajlamaim kielégíteni.


Te pedig érzed, hogy mindkettő jó érzés számodra. Szerintem próbálj meg ismerkedni biszexekkel, melegekkel, és hátha elkap ott is valami szikra.


Szerintem tök jó dolog, ha valaki mindkét nemmel képes elérni a testi-lelki tökéletességet. És te lehet elérheted mindkettővel, ha a gyakorlatban is nekiállsz. :)

2017. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már nagyon sok lánnyal lefeküdtem és jó is volt de kapcsolatom még nem volt, férfival egyszer kipróbáltam kiváncsiságból kivertük egymásnak de nem volt olyan jó dolog... Sőt undorító volt de mégis izgat..
2017. jan. 16. 21:36
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel a kérdést ér e ez annyit h egy életet erre áldozz a szexre? Sztem ne tedd. Sztem gondolkozz nagyban. Akarsz családot feleseget gyereket. És jó lesz majd mikor a gyerekek rátalálnak a titokra, mert rá fognak v mikor a nődnek elmondod h voltak már fiúval,és soha nem lehetsz olyan férfi a szemében mint előtte!!

Gondold végig aztán azt is ezentúl mennyire érdekes ez neked v a jövőbeli családodnak;)

2020. aug. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!