Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy 12 napos közös utazás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 12 napos közös utazás kettesben közelebb hozhat minket a kiszemeltemmel? Lányok vagyunk.

Figyelt kérdés
Ő hetero,én nem.Szerintetek?Egyébként 23 évesek vagyunk.

2017. febr. 9. 02:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es megirta a lenyeget kedves kerdezo!

Ezt kene tiszteletben tartanod megha nehezdre is esik!

2017. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nagyon nyomulni senkire sem,még pasikra sem,nem,hogy nőkre.Amúgy biszex vagyok.Csupán reménykedem,hogy kiderül,hogy neki is vannak biszexuális hajlamai,csak még nem derült ki,mert semelyik nemmel sem volt kapcsolata,ha jók az információim.Itt olvastam olyanokat,hogy valaki 30 éves kora körül vagy később jött rá,hogy nem hetero,hanem biszexuális.
2017. febr. 10. 12:44
 13/15 ricsi59 ***** válasza:
100%
Szóljon már valaki légyszíves privátban, ha ez az akaratos csajszi elfogad egy választ valakitől, vagy ha megértette amit írt neki ez a röpke 8 ember kb. Előre is köszönöm... Szerintem nem kell majd sokat olvasnom. Köszi 25f
2017. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

ha rányomulsz nyilvánosan egy hetrora az csak a pofont hozza közelebb.

ilyet (igazából sosem) otthon kell eljátszani.

2017. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nyilvánosan?Ki mondta,hogy nyilvánosan akarnék bármit is tenni?Amúgy nem ilyen a stílusom,nem szoktam nyomulni.
2017. febr. 16. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!