Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » "Megrontottam" most menekül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megrontottam" most menekül előlem, hogyan akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe fülig szerelmes vagyok, de szerintem gőze sincs erről. Pedig láthatóan ő is belémhabarodott.


A sràc eléggé csöndes típus, visszahúzodó és leolvasom az arcàról,hogy minden àldott nap amikor találkozunk azon kattog az agya, hogy én is meleg vagyok? Nem tudja, azt gondolhatja csak a nőket szeretem, de lehet sejt valamit, hiszen oda vagyok érte,na!

Másokkal ha dumál, nincs zavarban, ha bulizni megyünk feloldódik, iszik,pörög és baràtsàgos. Velem nehezen megy a kommunikáció, mindig elpirul és volt amikor össze vissza hablatyolt.


Súlyos hibàt követtem el. Letàmadtam őt. Voltunk moziban,haza fuvaroztam és bekísértem a lakásba. Leültünk még dumàltunk aztán közelíteni kezdtem hozzà, megsimogattam, puszilgatni kezdtem a nyakàt, megcsókoltam, de már a ruhája alatt jàrt a kezem. Szegényem megse mert moccani, csak a kezével ügyetlenkedett és simogatni kezdett, de inkàbb csak a ruhàmat szorongatta. Kicsit durva voltam vele, mert eléggé dominàns típus vagyok és nem finomkodtam. Felakartam falni ezt a fiút,nem csak dugàst akartam tőle. Végig nyögdécselt nekem és sóhajtozott, de amikor benyúltam a gatyàjàba és megfogtam a farkát mintha rakétából lőtték volna, gyorsan felugrott és remegő hangon, sírva kérte tőlem,hogy hagyjam békén,menjek el! A frászt hozhattam rá. Tudjátok tényleg letàmadtam én magam is éreztem,hogy gyors és tolakodó vagyok. Megakartam nyugtatni, de amint a közelébe léptem kiért előlem és csak sírt, még a nadrágját szorongatta. Mintha megrontottam volna, egy àllatnak érzem magam még most is.


Mivel egy helyen dolgozunk, mindennap látom és utàna bulizni is elszoktam hívni, vagy csak feltartom őt és tovább dumàlok vele munka után. Viszont nem jött be 4-napja .


Tegnap felmentem a lakásàra. De rosszul tettem ezt is. Azt mondta felfog mondani és új munkát keres majd. Állítólag nem miattam. Áh nem! Szinte könyörögtem neki,hogy ne tegye, nyugodjon meg, baràtok vagyunk,nem történt semmi, elmondtam neki gyorsan,hogy biszex vagyok és tetszik nekem. Ezt a szerelmes maszlagot kihagytam. Az már túlsok lett volna neki. Azt hajtogatta,hogy ő nem meleg, nem az, ez rossz nagyon rossz, nem helyes. De hàt màr volt neki egy kapcsolata ( fiúval ) és most ezzel a sz.....rral jön nekem. Most jön ezzel az identitàs kérdéssel? Elakar ijeszteni csak, tudom. De nem fog menni neki. Érzem,hogy szeret engem. Szülinapomra ajándékot ad, kereste eddig a társaságom, és árulkodó jelei vannak. Mégis megakar futamodni. Pedig nem akarok elereszteni!

Ma találkozom vagyis elmegyek a lakàsára és ha kell vissza ràngatom a munkahelyünkre, és velem is dumálni fog. Nem akarom elveszíteni. Olyan kis b.....szari

Mégis mit érdemes ilyenkor tenni? Mindenképp làtni akarom ma! Mert ma sem jött be dolgozni. Mit csinàljak,hogy ne riadjon meg tőlem? Amikor vele vagyok, egyre nehezebb visszafognom magam és màr szeretném elmondani neki,hogy érzek.


27F aktív



2017. márc. 22. 14:44
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj meg,de én is megijednék tőled ezek után,ha a lakásomra mászkálsz. Hagyj neki egy kis időt. Ne zaklasd a lakásán,mert csak jobban megrémíted.
2017. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Felcsöngetek hozzà. Az màr az ő döntése, hogy beenged-e majd az ajtaján. És ma màr reggel dobtam neki facebook üzenetet, hogy hatkor felmegyek hozzá.
2017. márc. 22. 14:51
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet eleinte bejöttél neki de ilyen viselkedés után tuti elment tőled a kedve ami érthető
2017. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Lehet...majd ma este kiderül. Addig nem tágítok amíg nem beszéltem ezt meg vele. Annak csak örülök, ha megértitek az ő reakcióját. A szerelmemről beszélünk.
2017. márc. 22. 15:00
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Felmenni talán nem kéne...érthető okok mikatt.

Esetleg feljelent zaklatásért nem téged csak úgy álltalánosan...ha érted mire célzok.


Telefonon hívd és valami semleges nyilvános de mégis néptelen helyre ahol tudtok nyugiban beszélni de nem tudod letámadni.

(Margit sziget) Mert ez biztonság érzetet sugall.

2017. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Nem volt gond,de azért kössz:D
2017. márc. 22. 22:17
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Eléggé elrontottad ezt az egészet, mivel a félénk, introvertált fiúk nehezen nyílnak meg. Hiába szeret, és bízik benned barátként meg, még ha szerelmes is beléd, neki túl sok lehetett ez egyből. Fogalmunk sem lehet arról, hogy mi játszódott le benne, és hogy mit érez valójában.

Az tény hogy nagyon letámadtad, de az más kérdés hogy már az elején miért nem tiltakozott.

Hogy miként tudnád megoldani a helyzetet? Talán érdemes lenne leírnod egy levélben részletesen, hogy mit érzel iránta, és miből gondolod hogy ő is így érez.

Ez a túl domináns személyiséged máskor is okozhat problémákat, próbálj meg kicsit visszavenni, és gondolni arra hogy a másiknak mi a jó.

Sajnos ha ez a fiú most még jobban bezárkózott, ami evidens a viselkedéséből, akkor nagyon sok időre lesz szükség amíg képes lesz helyrejönni.

Talán a legeslegjobb megoldás az lenne, ha elmennél egy pszichológushoz és vele beszélnétek minden részlettel együtt át a történteket. Talán használható tanácsokat ad, és talán kitalál egy tervet is, hogy a barátodat is elvidd terápiára, mivel számára nagy szükség lenne. Viszont sajnos biztosan nehéz lesz rávenni.

Sok sikert!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

#7 Köszi a tanàcsot:D


Nem volt azonban gond.

Felmentem a lakására, mivel szàmított rám, csinált vacsoràra mágiarakást és vett sört is. Köténnyel a derekàn fogadott és invitàlt a konyhàba, de...elég kitartóan

( meg persze bénàn ) próbàlta terelni a témàt és mindenről beszéltni kezdtünk. De hamar leálítottam. Olyan mintha bepánikolna és ilyenkor minden sz....rról beszélni kezd. Dumáltunk és elmondtam neki, hogy sajnálom,hogy lerohantam, szeretném ha jönne munkàba, ne mondjon fel és hát kb fél óràt nyomattam neki a meleg témàt és próbáltam felvilágosítani pár dologgal kapcsolatosan. Ő pl elmondta,hogy csak én és a nővére tudott arról,hogy volt neki màr egy fiú barátja. Àllítólag alig pàran tudjàk csak azt is,hogy meleg. Én sem mondom el akàrkinek. A szerelmem őszíntén bevalotta,hogy azthitte mindenképp szexelni akarok vele és ha kell akkor erőszakoskodni fogok. Magyaràn azon izgult,hogy megerőszakolom majd. Pedig attól meg azért messze voltam, de neki ez szokatlan volt,új, és nem is értette miért tapadtam rà ilyen hirtelen. Azt mondta volt ideje gondolkodni és bevalotta,hogy szeret engem, de nem akar velem kapcsolatban lenni, mert megfogja nehezíteni a mindennapjaimat. Úgy beszélt magàról mintha nem lenne nála valami stimmt. Szerinte nem tudna nekem semmi nyújtani, nagyon érzékeny és figyelmet, nagyon sok szeretet igényelne és azt mondja makacs ami megint majd baj lesz és bántani fogom őt, csalódást okoz nekem, bla bla bla. Szerintem nem szàzas, de nem baj!!! Én ezzel a hülyeségével együtt akarom őt. Most szépen lassan haladunk és úgy néz ki, minden rendben lesz. Eléggé hamar ràvettem arra, hogy a hétvégét együtt töltsük és nem fog helyettem dönteni. Sima ügy lesz, màris az "enyém":) Mondom...tudtam,hogy szeret engem és szerelmes belém ( ezt így azért màr nem merte kimondani ) de nagyon büszke vagyok rà, bátor volt és kedves. Azt mondta tetszik neki, hogy ilyen a természetem csak ne okozzak neki fájdalmat és a szexel várjunk!!!! Várunk!! Szegény elvörösödve szégyenkezve beszélt erről. Búcsúzáskor azért rà másztam, de csak egy hosszú csókot adtam neki és megölelgettem. Persze mintha most is félt volna valamitől..Kaptam tőle üzenetet is:) Amiben azt írta holnap találkozunk:D Boldog vagyok!! Nagyon!!!!:D egész este vigyorogni fogok. Már várom a holnapot!!

2017. márc. 22. 22:50
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nagyon örvendek, hogy ilyen jól alakult minden. Viszont ne feledkezz meg arról, hogy szép fokozatosan haladj. Ne erőszakoskodj, hallgasd meg a véleményét, érzéseit. Kérdezd gyakran, hogy jó-e amit csináltok. Sokszor lehet olyan helyzet, hogy neki nem feltétlen jó, de fél elmondani neked, és ilyenkor csak belső feszültség keletkezik.

Sok sikert és boldogságot kívánok!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Majd még mesélJ mi volt *.*
2017. márc. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!