Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő aki boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki boldog párkapcsolatban él, de foglalkoztatja a gondolat, hogy a párja mellett lányokkal is ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Teljesen kiegyensúlyozott kapcsolatban élek. Normális baráti kapcsolataim vannak. Nem vagyok lezbi, nem tudnám elképzelni hogy komolyabb kapcsolatom legyen egy nővel...viszont azt érzem, hogy szükségem van egy lányra akivel néha találkozhatnék, akivel egy-egy estén össze lehet ülni egy kis beszélgetésre, borozgatásra és akivel gyengéden össze is bújhatnék. Valaki érzett már ilyet? Vagy ez már beteges kategória? 27/n
2012. dec. 24. 00:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Biszex vagy.
2012. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez már megcsalás kategória;)
2012. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is örülnék egy ilyen testi-lelki barátnőnek :) Nekem mindegy ki minek nevezi, de pont ugyanezt érzem.

29/N

2012. dec. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Én 21 éves nő vagyok,de valahogy nem vonz,hogy egy csaj ölelgessen,összebújjak vele.Erre ott a barátom,mástól nem is kívánnám.Komolyan nem értelek titeket csajok,biszexek vagytok? :)
2012. dec. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"boldog párkapcsolatban él"


???


Akkor miért is akarod megcsalni a párodat??


Bár hallottam már olyant, hogy "egy kapcsolatnak állandóan tovább kell fejlődnie"...


Nálad ezek szerint ez a "továbbfejlődés"?!

2012. dec. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

01:42


Dehogy biszex.

Csak sivár az élete a "boldog párkapcsolatában", hiszen még nem volt se másik nővel, se lóval, se kutyával...

2012. dec. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"akivel gyengéden össze is bújhatnék"

Hetero nő nem akar gyengéden összebújni és egymást simogatni egy másik nővel, még akkor sem, ha az a legjobb barátnője.

2012. dec. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Teljesen kiegyensúlyozott kapcsolatban élek."


Biztos?

2012. dec. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
és ha a egy pasi mondaná ezt,hogy nem b*zi,de jól esne ha kiverhetné néha egy másik pasi farkát,akkor attól még ő heteronak számítana?:D
2012. dec. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó oké, tudom hogy fura. Utolsó kommentelő jó fej vagy amúgy tényleg vicces lenne ha párom ezt közölné velem:) (szerencsére neki nincsenek ilyen vágyai) és tudom hogy ez megcsalásnak számítana, de elmondtam páromnak hogy mit érzek és nem akadt ki rajta ő elfogad és így szeret.
2012. dec. 24. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!