Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A homoszexuálisoknál vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisoknál vagy biszexneknél létezik, illetve mennyire jellemző a kicsapangó féltékenység?

Figyelt kérdés
Lehet furcsa kérdés, de kiváncsi vagyok a lehetséges válaszokra, vagy személyes tapasztalatra. A heteroszexuálisokhoz képest (fõleg lányoknál) mennyire jellemzõ a féltékenykedés ilyen kapcsolatokban? Pl. arányban szerintem kevesebb az ilyen kapcsolat, így a félrelépésre is kevesebb az esély viszonylag. Másrészt ha lányoknál gyakran van egy ösztönös rivalizálás a fiúkért, és ebbōl eredõ irigység és féltékenység, ez homoszexuálisoknál mennyire érzékelhetõ?
2017. okt. 5. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon féltékeny tudok lenni.L
2017. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Párom heteró én Bi 4 év alatt 1x nem csaltam meg és néha picit féltékeny de az jól esik egy csajnak én meg iszonyú fèltékeny vagyok nem azért mert okot ad rá csak szerintem ez sok nő alap ilyen típus akkármikyen identitású a párja. Vannak Bi ismerőseim fiúk,lányok de egyikük se hűtlen szerintem ez nem attól függ hogy meleg,bisex,heteró,pansex stb vagy hanem attól hogy milyen az élet stílusod nevelő apám heteró még is sokazor csalta meg anyám


19/L

2017. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem sem attól függ, csak volt egy gondolatom, amibõl arra következtettem, hogy a heterok féltékenyebbek és gyakrabban lépnek félre. Bár nem szeretek én sem általánosítani, csak az jött le ebbõl "milyen jó a homo-biszexuálisoknak" ebbõl a szempontból!
2017. okt. 6. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!