Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusoknál is létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusoknál is létezik féltékenység? Valamint az exek ott is okozhatnak problémát, mint a heteró kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 11:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha pl. esetleg az ex régebben a pár mind két taggjával lefeküdt?
2015. jún. 18. 11:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetnenek ezek a dolgok jelen? Ok is ugyanugy emberek, emberi erzelmekkel, csak epp a nunit szeretik.
2015. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, alieneknek vagy minek nézik egyesek a melegeket? Azt kéne nézni, hogy EMBEREK ők is, ugyanúgy mint mindenki más és ebből kifolyólag jah, lehetnek ilyen érzelmeik is.
2015. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Embereknek nézem és nem ítélem el őket, csak vannak dolgok, melyre kiváncsi vagyok és szeretném megérteni. Sok nő ki van akadva (többek között én sem szeretem) ha a párom (férfi) megnéz más nőket. Ha adott leszbikus kapcsolatban élők esetleg megismernek/találkoznak egy harmadik hölgyel, aki a pár mindkét tagjának beindítja a fantáziáját, de ugyanakkor kicsit féltékenyebb típusuak, akkor ezt hogyan kezelik?

Voltam már én is nővel, még régebben, mielőtt frjhez mentem, de szerelmes nem voltam egyikbe sem, ezért ez angam nem zavart, de mi van ott, ahol már érzelmek is vannak?

2015. jún. 18. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne féltékenység. Homoszexuálisoknál is ugyanúgy van, ugyanúgy vannak emberi érzéseik :)
2015. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Hohó, még rosszabbat is. Tudod kevés leszbikus van egy közegben, szóval előbb utóbb mindenki mindenkinek az exe. Jóval a jelenlegi csajod exe a tiéd is, és akivel a te másik exed jár, azzal járt a mostani barátnőd, akinek a másik exével az ő másik exe randizik.


És akkor ezt képzeld el egy alkohollal meglocsolt lánybuliban.

2015. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A féltékenység meg változó. Aki eleve nem ebben a csapatban játszik, azt hagy nézze, úgyse lesz belőle semmi. Sőt, kíváncsi is vagyok rá kik jönnek be neki. Meg hogy kik közé tartozom az ő fejében, ami sokat elárul róla. (Bár néha ez persze balul is kiüthet, ha valami nagyon gáz ember jön be neki.)


De alapvetően nem vagyok egy féltékenykedős típus, kicsi a választék, úgyhogy igyekszem megbecsülni azt aki adatik.

2015. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátnőm szintén leszbikus, a párja majdnem az őrületbe kergette a féltékenységével, még engem is utált és majdhogynem el is tiltott tőle... Féltékenységből. Szóval igen, van ilyen.
2015. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tán a melegek nem emberi lények? Nem onnan tolattak ki, ahonnan te is? Most komolyan, mivel, hogy mint már tisztáztuk emberek, így nyilván köztük is zajlanak az emberi játszmák, hát hogy a viharba nem lehetnének féltékenyek, ugyan úgy vannak érzéseik is.. nem egy külön faj, valami hibrid lény a leszbikus, szerintem ezt még a leghomofóbabbak is beláthatják.
2015. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Egy 5 évestől korrekt kérdés lenne ez, de hogy egy férjes asszony itt tart mentálisan.
2015. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!