Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudnám tapintatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám tapintatosan közölni a legjobb barátommal, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerjük egymást, illetve nagyon közeli barátok vagyunk és már úgy érzem, hogy hazudok neki, mert mindig azon vagyok, hogy ne szóljam el magam. Előre is köszönöm a válaszokat

2017. dec. 6. 23:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ha ő tényleg a legjobb barátod, akkor szerintem meg fogja érteni. Ha nem, akkor lehet, hogy mégsem ő a legjobb barátod.
2017. dec. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Es o tetszik neked? Ha igen, akkor kenyes tema... Ha nem, akkor pont ugy, mint ha azt kozolned vele, hogy holnap csinaltatsz egy tetovalast. Siman, targyilagosan, szegyenkezes nelkul. Mert nincs mire szegyenkezned.
2017. dec. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen megmondtam neki,amikor egy alkalommal a szexről volt szó.
2017. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tetszik nekem, nem tudok úgy gondolni rá, holnapra szerveztünk egy programot, talán jó időpont lesz vmikor közben felhozni
2017. dec. 7. 20:02
 5/12 A kérdező kommentje:
és köszönöm az eddigi válazokat
2017. dec. 7. 20:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszélgetés közben, amikor téma a szex, a csajok, és egyebek, akkor megemlítheted. Ha valóban a barátod, akkor elfogadja, ha nem, akkor keress olyan barátot, aki a szexuális beállítottságoddal együtt elfogad.
2017. dec. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Figyelj en 17 f vagyok biszex en is feltem de meguntam titkolozni. Most kb 20 baratom tudja mar
2018. jan. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, elmondtad neki? Hogyan reagált?
2018. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
elmondtam, teljesen jól fogadtam :)
2018. febr. 4. 21:06
 10/12 A kérdező kommentje:

*fogadta

(autocorecct)

2018. febr. 4. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!