Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egyes szexológusok (pl. Alfred Kinsey, Freud) szerint a legtöbb ember valójában biszexuális, és a társadalmi tényezők határozzák meg, hogy melyik (hetero/homo) énje jön elő és milyen erős formában?

Figyelt kérdés
Az ókori görögöknél pl. elfogadott volt a férfi-férfi együttlét, ezért ha jól tudom, 10-ből 9 görög ffi volt volt együtt más ffivel.

2017. dec. 9. 15:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ramone mar tobb kerdes alatt bizonyitott a zagyva irasaival, hogy abszolut nem tudja atlatni a dolgokat es nem kepes relevans ervelesre sem. Fogalmazasa alapjan, egy muveletlen kamasz.
2017. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Ramone ***** válasza:
4%

ma 17:14

Szóval sem mondtam hogy nem tudnak érvényesülni az életben mert tudnak (Elton John, Freddie Mercury, Picasso, Einstein) csupán azt hogy jellemileg gyengébbek de attól még másban lehetnek erősek.

Én világ életemben kasztositottam az embereket magam sem tudom miért ezért is írtam hogy nem pejorativ értelembe vett "aljanèp" csak az én olvasatomban az "Origo" alatti részleg...

De ha megnézzük legtöbbször ezeket az embereket nem csupán azért vetette ki kissé a társadalom mert homoszexuálisak voltak hanem mert ez mellet voltak még kattanásaik... Ami megint csak arra enged következtetni hogy ezek az emberek nem feleltek meg a kor elvárásainak tehát adott az hogy hogy messze nem voltak szociálisan fejlettek ami egyenes út a lelki deformácio felé.

Nem hiszek abba hogy egy MZ/X kromoszoma rossz sarkon fordult be a vèrkör avenue-n és ezért előre borítékolható az hogy valaki homokos lesz... Én továbbra is kitartok amellett hogy a családi és társadalmi háttér illetve elvárások teszik az ember minden esetben azzá ami.


A #11 es rajongómnak meg üzenem hogy ne vegyen mostanában lottót mert nagyon nem érné meg... :)

2017. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ramone a félművelt zagyvaságairól ismert itt a gyakorin. Összekeveri a szakmákat a nemi identitással, stb. Fárasztó egy bugris bunkó.
2017. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én Ramone nevét az erős homofóbiája miatt jegyeztem meg. Azóta szerencsére leszokott arról, hogy minden kérdés alá odaszpemeljen valami undormányt.
2017. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerimtem ennek az alapja az alapvető emberi igény a szexre. Bérmelyik ember tud bármelyikel szexelni és a homo, bi hetero stb ezek csak szavak. Szóval alapvetően biszexek lehetünk mert az adottságaink és képességeink megvannak ahhoz, h azzal szexeljünk akivel szeretnénk és ez független a nemtől.
2017. dec. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Ramone ***** válasza:
14%

ma 01:34


Ezzel nem értek egyet mert azért bárki bárkivel nem tud csupán elmèletben (lyuk + farok) de ahoz hogy az a farok mindenféle kiegèszitő bogyó nélkül alkalmas legyen az aktusra ahoz szükségeltetik némi nemi vágy is ami ha nincs akkor az aktus nem jöhet létre

Szóval nem mondanám hogy én biszexuális lennék mert sosem éreztem vágyat arra hogy pasit rakjak S*ggbe vagy szájba...

Ezek a szavak igazából nem "csak" szavak hanem valóban mutatja az adott félről hogy kikkel tud illetve akar párzani....

2017. dec. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"Pl egy bigott katolikus családban hamarabb előfordulhat ferdülès és züllès mint egy teljesen ideális anyagi és családi háttèrrel rendelkező személy esetében. "

Teljesen ideális anyagi és családi háttérrel rendelkezem.

"Senki nem születik homokosnak, rasszistának, gyilkosnak, rendőrnek, mind mind a családi és az őket körülvevő társaság hatására válnak azzá ami..."

Rasszistának, gyilkosnak, rendőrnek senki nem születik de a szexualitásnak mi köze ezekhez? Vagy ha én nem születtem biszexuálisnak miért érdekeltek már az oviban is a lányok és nem csak a fiúk?? Amúgy meg se a társaságomból se a családomból nem volt senki semmi ilyesmi hatással rám. Ilyen vagyok, mindig is ilyen voltam és nem tudok mit tenni ellene.

"Nem fényezni akarom magam csak azt gondolom hogy szerintem egy normális reális gondolkodasu ember nem lesz homokos hanem a gyenge jellemű gyenge elméjű manipulálható "aljanèp" az akikből a mai gyilkosok, rendőrök, homárok, stb kikerül."

Mindig kitűnő tanuló voltam, fél év múlva elvégzem az orvosi egyetemet, 4 nyelvvizsgám van de biztos egy nemnormális, nem reálisan gondolkodó, gyenge akaratú aljanép vagyok. A gyilkosokat meg légyszíves ne vedd egy kalap alá a homoszexuálisakkal.

Nem nézem le őket mert saját döntès de nem is gondolom hogy követendő példa lenne az amit ők csinálnak bárki számára is... Szerintemˇ"

Nem, nem saját döntés és az írásodból nem az jött le mintha nem néznéd le őket de mindegy.

És nem csak a saját, de mások példáján is meg tudom cáfolni a sok hülyeséget amit itt összezagyváltál.

2017. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismét érvényesül az örök igazság: az emberi hülyeség minden egyes ember megszületésével újjászületik.
2017. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%
Aljanép. Ez jó. A fentebb felsoroltakon túl még da Vinci, Pilinszky János, Andersen, Ian McKellen, egyesek szerint Shakespeare is "homár" volt. De lehetne még példálózni elég hosszan.
2018. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ramone éls az aljanép ... meghalok. de ilyenek komolyan léteznek vagy csak szórakozik?

szal ilyenekből lesznek a gyilkosok stb :)

hát jól vigyázzon akkor mindenki, főleg ha vannak meleg hajlamai, mert csak idő kérdése és gyilkos lesz ... jaj anyám

2018. jan. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!