Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lány lettem? Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lány lettem? Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy eddig még csak fiúk tetszettek,csak fiukba voltam szerelmes,de azt hiszem megtetszett egy lány.Fiatalabb nálam,nem ismerem,meg soha nem beszéltem vele.Viszont csak ő jár a fejemben,és mindenfélét elképzeltem már,hogy mit csinálhatnának az ágyban.De igazából nem csak azt,hanem csak úgy összebújni,simogatni Őt.Mindennap látom szinte,és félek,hogy a tekintetem mindent elárúl.
2017. dec. 21. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettél az, eddig is az voltál csak nem tudtad.
2017. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak most ébredtél rá. Több szakasza van a beismerésnek, és az sem egyforma mindenkinél. Idővel le fog tisztulni, hogy mit is érzel, de valószínűleg nem vagy semleges a lányok felé sem. Amiatt ne félj, hogy ebből az adott lány bármit megérez: amíg nem bámulod ijesztően sokáig, nem szólsz neki, vagy valami érintéssel tudatára nem adod, addig neki fogalma sem lesz erről.

Adj magadnak időt, és ne félj az új érzésektől, gondolatoktól, amik most merültek fel benned, hiszen nagy részben ezek fognak neked választ adni, és így fogadod majd el magad. :)

2017. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, mindig is az voltál, csupán sosem találkoztál még olyan lánnyal, aki tetszhetett volna.
2017. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biszex vagy. Ez most kezdett el tudatosulni benned. Később biztos lesz több lány is, akivel szívesen szexelnél.
2017. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!