Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tinderen miért nincs egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért nincs egy matchem sem nőkkel?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok mindig jobbra húzom a nekem tetsző szimpatikus nőket. De még egy nő húzott vissza aki valószínűleg egy kamus pasi volt. Ok hogy kevés nő van, de nem értem miért nem tetszikeljük egymást senkivel. :-(
2018. jún. 3. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg nem jössz be nekik.
2018. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem érzem csúnyának magam, átlagos vagyok pasikkal sok találatom van. Ezért sem értem.
2018. jún. 3. 11:17
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert csak pasik tindereznek.
2018. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is kevés leszbikus nő van, a tinderen meg elenyésző a számuk. Az a tátskeresők pöcegödre jelenleg,illetve a "Szia,dugunk? Nem? Akkor vénlàny maradsz és majd 50 évesen tepernél értem!"- típusú pasik elsőszámú előfordulási helye. Nincs ott semmi keresnivalója leszbikus nőknek.
2018. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Tinderen nyomorék az összes nő szinte, mondom ezt nőként. Hiába húz jobbra, nem ír. Hiába írok én aztán (semmi extrát mellesleg, csak köszönés meg valami kérdés a képei alapján, hogy legyen valami beszédtéma), akkor meg nem válaszol. Ezek mit akarnak akkor?? De a társkereső dettó ugyanez, csak még több a kamus pasi.
2018. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
ne haragudj hogy ezt mondom de a pasik nagy része minden nőt jobbra húz tinderen szóval az nem sokat jelent :(.
2018. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem értem aki így gondolja akkor az mit keres tinderen, társkeresőn? Én szeretnék már végre találni egy rendes nőt akivel szeretjük egymást, de sehol semmi.
2018. jún. 3. 11:35
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát figyelj a pasik találkozni akarnak, érdeklődnek, facebookra jönnek szóval ez baromság, hogy minden nőt jobbra húznak. Nyilván vannak olyanok is. Csak az a baj, hogy egy nő jobban vonz mint egy férfi. Amúgy sok párom lehetett volna már a pasik közül a tinderen.
2018. jún. 3. 11:39
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha ennyire fonyeremeny vagy, hogy minden pasi teged akar es persze nem csak dugasra, mert hat a pasik nem olyanok, akkor biztos lesz baratnod is elobb-utobb...
2018. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy főnyeremény vagyok. Van olyan aki csak szexelne, de van olyan is aki normális pasik közül. De nőkkel nehezebb megismerkedni, mert társkeresőn is sok olyan van aki csak szexet akar, sokan visszaesem írnak.
2018. jún. 3. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!