Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon erősen kijött belőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erősen kijött belőlem a biszex énem, de mit tegyek ebben a bonyolult helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom és én együtt élünk, van egy nő aki a rokona és leszbikus. Az a baj, hogy én ezt a nők iránti vágyamat eddig elnyomtam magamban, annyira hogy a randit is lemondtam egy olyan nővel aki iránt érzéseim voltak. Ezt a párom nem tudja,mármint hogy biszex vagyok, a csaj hozzánk költözött hogy ne kelljen a fővárosból vidékre hazaköltöznie. Az a baj, hogy érzek iránta valamit, és néha úgy érzem ő is. Ha hozzámér olyat érzek mint amit a pasimnál nem. Ez egy sokkal erősebb érzés mint amit heteró kapcsolatban érzek.Intim helyzetekben is rágondolok, és nem tudom mit tegyek. Lehet amiatt érzem ezt mert még nem szexeltem nővel. Ti mit tennétek ebben a helyzetben? 29N
2018. aug. 20. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Tökéletes felállás egy édeshármashoz.
2018. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképpen beszélj a pároddal! Nem lehet tartósan hazugságban élni!

Benned feszültséget okoz és elöbb-utóbb úgyis kiderül!

2018. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
teljes mértékben egyet értek a 2 es válaszolóval.
2018. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy mondanám már el? Basszus totál belezúgtam a rokonodba. Jobban beindulok rá mint rád? Sohasem mondom el neki inkább szakítok és elköltözöm, ha nem bírom tovább. Meg nem érzem azt hogy akármelyik pasimnak köze lehet ahhoz hogy biszex vagyok. Egyedül a tesóm tudja másnak nem mondom el.
2018. aug. 20. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
nincs köze a pasidnak hozzá? más ember azért jön össze mással, hogy legyen kivel megosztania az életét. te mit osztasz meg a pároddal a lakbért?
2018. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs köze hozzá, ez csak rám tartozik, nem akarok róla beszélni senkinek. Egyedül a tesómnak mondtam el, de másnak nem fogom. Ez az én titkom egy pasinak soha az életben nem beszélnék róla. Nem fogok coming outolni csak ha esetleg csajjal lennék, de akkor is a családomnak.
2018. aug. 20. 19:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg, hogy osztanám már meg vele az életemet? Te biszex vagy egyáltalán? Amikor egyáltalán nem izgat fel, ő sohasem lesz nő, ezen nem változtat semmilyen beszélgetés. Ezt kellene elmondanom neki? Valószínűleg szakítani fogok vele mert ha valóban szeretném ez az érzés nem jött volna elő.
2018. aug. 20. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan már egy ideje együtt éltek a pasiddal akkor mi a tökömet szerettél benne eddig?


Hogyan mondd el neki: úgy hogy "Te figyelj már párom. Mióta itt van valami nem stimmel és valamit érzek a rokonod iránt, lehet hogy biszex vagyok, mit gondolsz erről? Nem kellene megbeszélni/megbeszélnünk a dolgokat?" valahogy így.


Aztán írod hogy tulajdonképpen nem is szereted meg nem izgat fel a pasid. Akkor lehet nem is bi hanem leszbikus vagy. Továbbra is talány hogy mit/kit szerettél eddig.


De igazad van szakíts vele gyorsan, nehogy miattad ússzon el élete szerelme, mert jobbat érdemel mint te, sokkal jobbat! Csak akkor lesz a legjobb ha közben kiderűl a rokonról hogy ő másképp látja a dolgokat mint te, aztán jöhet a "Hogy szerezzem vissza a páromat mert nagyon megbántottam" kérdés a párkapcsolatok kategóriában :D

2018. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmúlt az érzés, van ilyen heteróknál is. De nem tudjuk megbeszélni mert az érzés nem fog visszajönni, csinálhat bármit, ő nem lesz nő. Nem vagyok leszbikus, de a nők jobban tetszettek mindig. Egyébként sehol nem írtam hogy a nőre ráhajtanék, csak azt hogy hozzá vonzódom. De nyilván ha szeretném a pasimat nem éreznék ilyet más nők iránt, és szakítani fogok mert nem ő az igazi, és hülyeség így együtt lennünk. Mert ez így nem kapcsolat, szerelmes emberek nem vágynak másra.Ha el is mondanám neki értelmes férfi ezért szakítana. Mert ebben a helyzetben más megoldás nincs.
2018. aug. 21. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!