Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.L.Kiss kérdése:

Vannak itt olyan fiúk, akik gondolkodnak azon, hogy élvezetes lenne az is, ha nem lány, hanem egy másik férfi elégítené ki őket orálisa?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is, hogy ki mit gondol arról, hogy a fiatal fiúk kb. hány %-a lenne optimális körülmények között benne abban, hogy fiú elégítse ki orálisan.

2018. szept. 7. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el sok van ilyen, csak nyiltan nem vállalják be. ( tudnék mesélni) bi f
2018. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pasira még soha nem állt fel semmi ilyesmi (de ha úgy fogjuk fel mit egy masszást akkor mindegy hogy nő vagy férfi csinálja,ezzel arra akarok célozni hogy a száj,az száj) ha nagyon olyan a hangulatom lehet bele mennék de nem túl valószínű
2018. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem. Ma már oda, vissza mindent élvezek.
2018. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Még sose volt benne részem, de az a furcsa hogy az orál izgat a legjobban mind a két oldalról.

Viszont pasinak nem engedném meg hogy orálozzon rajtam, viszont szívesen csinálnám egy másik pasinak.

2018. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En engednem egy pasi biztos jobban csinalhatja 23f
2018. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 ezzel én is így vagyok... Bár én már meg is tettem, de meg szeretném tenni újra... Valaki?
2018. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen oráloznék ha lenne jelentkező rá.
2018. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha valaki leszopna, régóta ki próbálnám fiuval. 30 f
2018. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!