Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Análszexelő lányok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análszexelő lányok vagy passzív fiúk. Nektek is hasonló érzésetek van popószex után? Túl nagy a partnerem? Vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

Szex után pár óráig azt érzem, hogy "nyitva" van a fenekem, de persze ha odanyúlok akkor nincs nyitva mert összezárt az izom és szűk, csak picivel könnyebb felnyúlni mint előtte, de mégis olyan az érzés mint amikor szex alatt kihúzná és közvetlen akkor nyúlnék oda és még ott lenne az a pici ujjnyi luk.

Ez nem rossz érzés és nem fáj csak úgy furcsa, más is érez ilyet vagy csak a partnerem mérete túl nagy nekem?


Meg amikor pl leguggolok szex után még egy két napig akkor is néha ezt érzem és többször már próbából odanyúltam a fenekemhez de persze teljesen szűken zár, csak mégis olyan érzés mintha a nem is tudom.. mintha a fenekem készülne a behatolásra?:D ez nagyon nagy butaság? Szóval, hogy a testem hozzászokott, hogy ebben a pózban általában behatolás történik és így feszülnek meg vagy gyengülnek el az izmaim, hogy könnyebb legyen a behatolás?


Más is érez vagy megfigyelt ilyet?

Lányok ti egyébként punciszex után nem éreztek hasonlót? Vagy az mennyivel más érzés?



2018. okt. 3. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Kivan tágúlva a seggjukad
2018. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Anális szex után ez teljesen normális érzés.

És nem, normális szex után a puncidnál nincs ilyen érzés mert a popsidnál záróizmok vannak.. Mert ugye, ha nem lenne akkor állandóan össze vissza sz@rnánk magunkat. :D

Ezért van az, hogy a hullák becsinálnak. Elengednek a záróizmok. Igen ez igaz, anyám patológus. Mielőtt valaki okoskodna. :D

2018. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De a hulláknak az agyuk sem működik, meg a sejtek működése is elég gyorsan leáll nem? Akkor mi indítja be a székelési ingert? :D Csak elindul kifelé és putty?:D

2018. okt. 3. 18:41
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Remélem megéri neked,hogy seggbe dugnak,de ha élvezed meg el is tudsz élvezni,akkor hajrá!!Majd megszokod azt az érzést!!😀
2018. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

5, szóval akkor ez teljesen normális érzés?:)

Persze hogy élvezem.. különben nem csinálnám. Csak az érzés furcsa:D

2018. okt. 3. 18:45
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem az inger indul be, hanem elernyednek a záróizmok és a bent maradt gázok is szakaszosan kijutnak és azzal együtt a széklet is. :D
2018. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nem az első volt,hogy seggbe dugnak??
2018. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ilyen nalam 29N
2018. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló érzésem. De nekem csak pár óráig. Nem napokig. 31/F
2018. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7, hát nem:)

8, és milyen gyakorisággal csinálod?

2018. okt. 3. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!