Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van pasim, de nem hagy nyugodn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasim, de nem hagy nyugodni milyen lehet egy nővel lefeküdni, éreztetek már ilyesmit?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Kipróbáltam és azóta csak nővel vagyok. :)

16 voltam mikor volt az a bizonyos pasim, 5 hónap járás után megismertem egy leszbikus lányt és egyszerűen nem hagyott nyugodni milyen lehet nővel a dolog. Folyton rá gondoltam, közben legjobb barátnők is lettünk és nem sokkal később ki is dobtam az akkori pasimat őérte.

Vele 3 évig voltunk együtt, a gimi alatt végig, és utána is 1 évig még.

De megváltoztunk így szakítottunk.

Utána 23 éves koromig nem is volt senkim, de nőkbe lettem szerelmes vagy nők tetszettek meg. Aztán megismertem a mostani páromat. ^^

Vele már 6 éve együtt vagyunk :)

2018. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Én nem, mert pasi vagyok, de esetleg próbálj 3-ast szervezni, ha nem akarod a pasidat is kihagyni belőle. A pasik többségének nincs ellenére a 2 lánnyal való együttlét.

Ha csak magad próbálnád ki egy másik lánnyal arra is lesz jelentkező.

2018. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nos velem is ez van. Egyszer csókolóztam is már nővel és az is eléggé izgalomba hozott, habár férfikhoz vonzódom szeretném kipróbálni a másik nemmel is, de sajnos a jelenlegi párom nem nagyon egyezik bele még a 3-as felállásba se szóval ez így elúszott.
2018. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is ugyanígy éreztem aztán megtettem és nem bántam meg.

Azóta is nővel élek együtt és nagyon jól érzem magam.


F/42

2018. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen!Én is filózok rajta!!Izgi lehet!
2018. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Edina 8103 ***** válasza:
90%

Ez már,bennem is kattog egy ideje!

Szivesen kipróbálnám!🤷‍♀️

2018. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
orulnek ha meismerekednek egy baratsag extrakkal baratnot, amiben a parom tamogat is, es nem nem a harmasozasra hajt egyszeruen csak elfogadta, hogy ezt is ki szeretnem probalni :)
2018. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!