Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusokat kérdezem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusokat kérdezem. Éreztétek már úgy, hogy a boldogságotok egyetlenegy embertől függöt?

Figyelt kérdés

Mondjuk akibe szerelmesek voltatok, vagy túlságosan is ragaszkodtatok hozzá. Én most így érzem. Szép vagy nem szép, de mintha igazán senki mást nem szeretnék, még a saját anyámat se. (Pesze fájna ha pl. meghalna). Nagyon bele vagyok csavarodva ebbe lányba, alapból nincs jövőképem, nem igazán látom értelmét az életnek, ő meg reményeket ébreszt bennem, feltevést hogy mi lenne ha együtt laknánk itt anyámnál, meg hogy tudna-e itt tanulni amit szeretne, aztán meg felrúg mindent azzal, hogy ez úgysem menne, meg hogy amúgy is a saját városában akar tanulni. Hozzáteszem nem vagyunk egy pár, csak jól érezzük magunkat együtt, találkozgatunk, lefekszünk.

Tanácsok esetleg? Kinek hogy sikerült ebből kimásznia?



2018. máj. 1. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Jelenleg is ilyen helyzetben vagyok. Ő a motivációm,akiért bármire képes vagyok. Sajnos miatta (mivel szeretem és ő hetero) nem tudok párkapcsolatot se kialakítani. Tőle függ az egész életem,köré építettem mindent. Most vagy 3 napja annyira magam alatt vagyok,mint még eddig talán soha. Nem tudom,hogy mikor lesz ennek vége,de ezt senkinek sem kívánom.
2018. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem éreztem még így,illetve dolgoztam rajta,hogy ne érezzrm,mivel ez egy egészségtelen,kóros állapot.


"Nem vagyunk egy pár csak...lefekszünk".


Úgy mászhatsz ki belőle ha ultimátumot adsz neki,ha nem akar veled lenni akkor a tested se kelljen.És tènyleg nem talàlkozgatsz vele ha nem akar összejönni.Az első 1-2 hét nehéz,után jobb lesz,aztán elfelejted. Csak úgy mászhatsz ki belőle ha veszed a fáratságot és teszel érte, de folytatod ez a lefekszünk,szenvedünk,lefekszünk,szenvedünket ne várd hogy valaki más majd kihúzzon téged.Állj a sarkadra.

2018. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éreztem én is így, illetve érzek most is. :) Nem olyan régen megláttam egy lányt az iskolában, valamiért nagyon kiszúrtam őt magamnak, azóta mindig minden nap várom, hogy újra láthassam, akárcsak egy pillanatra is. Sokáig fantáziálgattam, mi lenne ,ha ő is leszbikus lenne, lehet, hogy ő is titkolja. De aztán egyik nap megláttam egy fiúval csókolózni, hát nagyon bosszankodtam utána. :D Őszintén szólva ez annyira nem változtatta meg az érzéseimet, bár tudom, hogy sose lehet ebből kapcsolat, csak egy plátói szerelem, de ugyanúgy tetszik még, ahogy az első pillanattól kezdve. Kimondom, szerelmes vagyok...de k*rvára. Ez egy olyan érzés, ami sokszor nagyon jó, motivál egyész nap, erőt ad, máskor pedig borzasztó rossz. Ilyenkor a negatívat úgy kompenzálom, hogy egy kicsit előveszem a művész lelkemet, dalokat írok, festek, stb. Az mindig segít. Csak hát persze, hogy akkor is róla írok. :D
2018. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 2-es válaszolónak igaza van, azzal a korrigálással, hogy az első félév, amikor megszakítod vele a kontaktot iszonyatosan fog fájni, a második félévben elkezd javulni a dolog de még nagyon fáj. Ha kibírtál nélküle egy évet, utána már menni fog. Én is voltam ilyen szituban, csutkára szerelmesen viszonzatlanul és közben lett rákos beteg az anyukám majd meghalt. Na ezt az időszakot senkinek sem kívánom.


Szerintem azért érzed azt, hogy senkit nem szeretsz Rajta kívül, mert a szerelem annyira intenzív érzés, hogy minden eltörpül mellette. Szeretsz másokat is csak most nem érzed. Ha kijössz ebből e szerelemből, akkor megint fontosak lesznek mások is.

2018. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!