Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok? Ti éreztétek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Ti éreztétek már valamikor azt hogy lehet hogy leszbikusak vagytok?

Figyelt kérdés
Én mostanság kezdem ezt érezni bár nem akarom elfogadni magam. Van még néhány ismerősöm aki velem egykorú és szintén így érzett. De a szívem mélyén mégis tudom hogy nem vagyok az csak valahogy ez a gondolat a fejembe van folyton. Ti éreztétek már azt hogy esetleg leszbik vagytok?

2018. okt. 3. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért érzed magad leszbikusnak mostanában, ha a szíved mélyén tudod, hogy nem vagy az? Megtudnád ezt fogalmazni?
2018. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit érzel pontosan? Mióta érzed?
2018. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég. Csak annyi hogy a fejembe vettem mert van pár olyan lány ismerősöm akit túlságosan is szeretek de annyira mégsem. Csak ez így hirtelen rám tört.
2018. okt. 3. 18:20
 4/14 A kérdező kommentje:
Meg akinek nagyon feltűnő a melle annak megnézem de ez sem vált ki semmilyen reakciót
2018. okt. 3. 18:21
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom hány éves vagy. Korábban nem éreztél semmi vonzalmat lányok felé? Egy leszbikus nő nem a nők mellét nézi, hanem a nőkhöz vonzódik. Majd akkor gondolkozz ezen, ha beleszeretsz egy nőbe, és szexuálisan is vonzódsz hozzájuk.
2018. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vonzódom hozzájuk úgy.
2018. okt. 3. 18:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, hogy lennél már leszbikus ha nem voltál sohasem szerelmes nőkbe, meg testileg sem vonzódsz hozzájuk? Majd akkor aggódj ezen ha féltékeny leszel mert a barátnőd pl. pasizik, meg azt érzed, hogy pl. úgy megcsókolnád.
2018. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fiúkkal mi a helyzet? Hozzájuk vonzódsz?
2018. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak van olyan hogy mondjuk egy énekes tetszik vagy hasonló. Még annyi hogy pár helyes fiú. Féltékeny nem szoktam lenni lányokra, de mondjuk volt olyan hogy az egyik legjobb barátnőm akihez a legközelebb álltam, hirtelen jóba lett egy másik lánnyal amire kicsit féltékeny lettem és szarul esett
2018. okt. 3. 18:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert huszonéves korom közepéig én is így éreztem. Tetszett pár férfi, meg pár énekes de annyira nem éreztem a szerelmet.
2018. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!