Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nők/lányok mi lenne a reakciót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mi lenne a reakciótok ha kiderülne a pasitokról hogy biszex?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 13:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
94%
Az én szótáramban a biszex és a hűtlen nem ugyan azt jelenti.
2019. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
#20 sok homoxzexualis ferfi nem is kezdene biszex ferfival hisz ott a hutlenseg
2019. jan. 27. 17:59
 23/29 anonim ***** válasza:
3%

81%-os !


Szerintem hagyd abba a vergődést!

2019. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg ti hagyjátok abba mert sokban igaza van.
2019. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
96%
Kerdesre: Lepacsiznek vele hogy nahát te is.
2019. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
33%
Köszönöm,hogy igazat adsz 24-es.
2019. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
91%
A 81 százalékosnak adok igazat.
2019. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
91%

#21

Az enyémben sem, de nagyon sok ember szemében aki biszex, az hűtlen is. Ez jellemző a heterókra és a melegekre/leszbikre is.

2019. jan. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 _Vale ***** válasza:
100%

#28

Nem csak az a baj, hogy alapból azt hiszik az emberek hogy aki biszex annak mindkét nemre egyszerre szüksége van, hanem hogy sokan rá is erősítenek erre biszexek közül.

Nem azért de főleg pasiktól olvastam ahogy magyarázzák hogy ez nem megcsalás mert nekik erre szükségük van, ha nővel csinálnák az megcsalás lenne de így nem, hogy hosszútávon nem lehetne máshogy bírni. Nős, barátnős pasik keresnek itt kalandot, általában szintén nős pasikat meg ilyenek.

Persze a lányok se szentek, ők is állandóan kiírják hogy félnek hogy hiányozni fognak nekik a lányok ha fiúval lesznek kapcsolatban, de tőlük olyat hogy meg is csalják titokban a pasijukat lányokkal kevesebbet olvasok. Mondjuk ez lehet annak tudható be hogy a fiúk a barátnőjüket előbb engedik lányokkal szexelni, mint a lányok a barátjukat.

És sajnos amiatt hogy sokan így gondolkodnak, miattuk minket is elítélnek akik nem használjuk a biszexualitást kifogásnak a megcsalásra. Engem ez bosszant marhára.

2019. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!