Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen volt nektek az első?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt nektek az első?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek nektek az első szexeteket? Akár fiúval akár lánnyal privátban vagy itt. Köszönöm
2019. jan. 27. 14:48
 1/5 StevenUp ***** válasza:
100%
Gyors és ügyetlen de kellemes emlék
2019. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Elég lassú és erőltetett.. gumival csináltuk nyilván, de valamiért csak nagyon sokára mentem el, rendesen erőlködnöm kellett, hogy elmenjek amit azóta sem értek, mivel nagyon vonzó, nagyon szexi barátnőm van és mégis.. Az első alkalmak 99%-a azonban nem ilyen gyanítom.. :|
2019. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor elsőnek majd arra számítsak h nem nagyon fogok könnyen elmenni? Vagy annyira ne törjön meg ha nem sikerül mert első?
2019. jan. 27. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel sokat tökéletlenkedtünk, mire sikerült beszuszakolni a farkamat a helyére. Sokat nevettünk közben, aztán két, három lökés, és vége volt.
2019. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, fiúval rossz volt az első, fájt és nagyon véreztem. Szerencsére nem tartott sokáig, lökött 2-t és már vége is volt. Jó pár évvel később nővel fantasztikus volt. Én voltam a dominánsabb, kicsit ügyetlenkedtem, de mivel neki is ez volt az első alkalom nővel, így nem volt ciki. Hamar belejöttünk.
2019. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!