Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk hogyan volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogyan volt az első megomlesetek hogyan történt az első megomlesetek?

Figyelt kérdés

Hány évesen történt és hogyan?

Nekem 14 évesen volt az első

Most 20 éves vagyok



2019. jan. 22. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen,éjszaka álmomban.
2019. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
20 éves létedre így fogalmazol?
2019. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen, úgy csináltam, mintha szexelnék és egyszer csak éreztem, hogy jön valami, gyors, kifutottam wc-re , de addig elmúlt. és a következő alkalommal elterveztem, hogy végigcsinálom, legyen bármi és így történt
2019. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon értelmes kérdés. Megomlesetek az mi? Azon kívül hogy szóismétlés.
2019. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy pezsgotabletta dobozt huzogattam a makkomom, mignem ugy ereztem bepisilek, de nem pisi volt. Fogalmam sem volt akkor hogy mit csinalok.
2019. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ablak előtt álltam és néztem ahogy a szomszéd csaj napozik a kertben , felizgultam és nekidörzsöltem radiátornak és egyszer csak elélveztem és a kutyánk végignézte. utána napokig nem mertem Bundás szemébe nézni.
2019. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen kivertem magamnak.
2019. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem rá sajna :(
2019. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Én kb.12 lehettem, mikor a tőlem 3 évvel idősebb szomszéd gyereket rajtakaptam, hogy hokizik, és épp élvezett ! Valami takony szerű csordogált a fütyiéből Kérdem, mit csinálsz? Mondja, hogy élvezett, az nagyon jó. Húzogassam a bőrt a végén és jó lesz. Majd este megpróbáltam, tényleg kemény lett és jött egy olyan bepisilek érzés, de nem jött semmi ! Kétségbe voltam esve, nekem miért nem folyik belőle ?Kérdeztem a szomszéd srácot ! Mondta, nyugi, majd jön az, csak gyakoroljak. És tényleg, este az ágyban játszottam a fütyimmel, és egyszer csak kilőtt egy csomó cuccot ! Próbáltam feltörölni a lepedőről, persze anyám észrevette,és jött, hogy mi a baj ? Mondom, gond van , bepisiltem, de olyan hirtelen jött, hogy nem volt időm kiszaladni ! Nagyon szégyeltem magam. Nem szólt semmit, áthúzta az ágyat, és mondta, máskor menjek ki, ha pisilni kell ! (Gondolom Ő pontosan tudta, mi történt ) Utána felkészültem a dologra. 14 évesen már tudatosan vertem,átlag 2 naponta.
2019. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam, hogy a nagydarab szomszéd srác a combjai közé szorít
2019. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!