KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » BiszexualitĂĄs » Normalis hogy mar szinte...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Normalis hogy mar szinte minden kicsit "jobb" sracra ranezve azt erzem hogy fuuu de les*opnam? 😩

Figyelt kérdés
20 Ă©ves fĂ©rfias biszex srĂĄc vagyok Ă©s mĂĄr nagyon ki vagyok ettƑl...

2019. ĂĄpr. 5. 15:53
 1/7 anonim ***** vĂĄlasza:
34%
Ez annyit jelent, hogy igénytelen vagy. Mindegy csak farok legyen.
2019. ĂĄpr. 5. 16:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/7 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Keress olyat akivel csinalhatod.
2019. ĂĄpr. 5. 16:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/7 A kĂ©rdezƑ kommentje:
"Jobb" srac kifejezes pont nem az igenytelensegre utal nalam😃
2019. ĂĄpr. 5. 16:02
 4/7 anonim ***** vĂĄlasza:
63%
Mert rosszul Ă©retelmezed az igĂ©nyelent. AttĂłl mĂ©g, hogy jĂłl kinĂ©zƑ srĂĄcokat szopnĂĄl le, ugyanĂșgy csak a farokra (tökmindegy ki az, csak szophass) mĂ©sz Ă©s ettƑl igĂ©nytelen.
2019. ĂĄpr. 5. 16:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/7 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

NormĂĄlis, most szerintem azt az idƑszakot Ă©led mikor a fiĂșk felĂ© jobban vonzĂłdsz ezĂ©rt is Ă©rzed ezt meg a hormonok is gondolom.

Velem is ez volt, csak Ă©n lĂĄny vagyok Ă©s a lĂĄnyokra gondoltam Ă©n is Ă­gy. Baromira zavart engem is de nem tudtam mit tenni ellene. :(

2019. ĂĄpr. 7. 22:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/7 anonim ***** vĂĄlasza:
Én nem minden kicsit jobb srĂĄcra, de lĂĄtok azĂ©rt olyanokat akiket helyben lecumiznĂ©k :)
2019. ĂĄpr. 20. 12:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/7 anonim ***** vĂĄlasza:
Amikor a lakĂłhelyemrƑl bemegyek a megyeszĂ©khelyre elintĂ©zni nĂ©hĂĄny dolgot, ha nem is minden "kicsit jobb srĂĄcot" szopnĂ©k le, de elĂ©g sok srĂĄc Ă©s fĂ©rfi is beindĂ­tja a fantĂĄziĂĄm a hĂș de leszopnĂĄmon tĂșl is.
2019. ĂĄpr. 21. 07:37
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!