Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok, hogy mondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok, hogy mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés
24eves nő vagyok. Barátommal 4honapja vagyunk egyutt, de még nem említettem mennyire vonzódom a nőkhöz. Nem viszonyul valami jól ezekhez a dolgokhoz. Lány lánnyal fiú fiúval értitek. De mivel még csak csokolozasok voltak nőkkel szeretnék már többet is. Hogy vezessen be ezt neki? h esetleg hármasban is lehetne talán tetszene is neki?! Köszönöm a segítséget!
2019. ápr. 25. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mond el neki öszintén. Hidd el még egy hármasnak meg lehet örülne is
2019. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, hármasban. Biztos élvezné, ha nem viszonyul jól ezekhez a dolgokhoz.
2019. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elég sok mindenben benne volt már eddig is amiket nagyrészt én mutattam meg neki. Valószínű ezt is lekuzdene ahogy a többit is velem☺️
2019. ápr. 25. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi fogta meg öt benned?
2019. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nővel már ki kellett volna próbálnod mielőtt párkapcsolatba kerülsz fiú val mert a barátod még nem férfi ilyen felfogással.

De egy kapcsolatban kísérletezgetni a legnagyobb na mindegy.

2019. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszod
2019. ápr. 25. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
A pasik könnyebben tolerálják azt ha a csaj biszex, mert az nekik is izgató. elutasítani nem fog emiatt.
2019. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem 10 pasiból 8 élvezné ezt az édeshármast, de!

Párkapcsolatban ez gyakran vezet szakításhoz és legtöbb esetben az eredeti felállás Női tagja miatt. Persze ez nem törvényszerű, de pl. tudod majd kezelni azt, ha bizonyos helyzetekben Ő éppen jobban kívánja majd a másik Nőt szexuálisan? Bár ha még csak pár hónapja vagytok együtt, talán ez nem feltétlen lesz így. Nekem viszont erre már ráment egy kapcsolatom (együtt élés, stb..). Én magam örültem, amikor az akkori párom feldobta az édeshármas ötletét, viszont miután összehoztuk, gyakran kaptam meg azt, hogy bezzeg ha most a másik Lány lenne itt, stb.. (Pl. ha épp fáradt voltam és nem nagyon volt kedvem szexelni (ritka eset)! Láttam rajta, hogy az is zavarta amikor összehoztuk a találkát, hogy az új Lánnyal többet foglalkoztam. Bár szerintem ez valahol érthető, hiszen az újdonság varázsa, a kíváncsiság, stb.. Hiába mondtam utána, hogy ez csak szex, az érzelmi rész továbbra is Vele történik..

2019. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Igen 10 ból 8 élvezi de lehet a barátod pint az a kettő köze esik aki nem élvezi de mindenesetre beszéld meg vele oke hogy van szexualis ingered másra de gondolom ez nem mentség hogy majd megcsald hiszen mindenkinek van más iránt szexualis ingere mert ez ösztönös!


De mondjunk ha az én barátnőm lenne nos ha egy másik lány lenne a barátnőm azt mondanám oke benne vagyon de egyszerűen nem akarom hogy rajtam kivul más is hozza érjen még ha ez egy masik nő is! Egyszerűen csak magamévá akarom tudni :D lehet a te pasid is ilyen...

2019. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban kísérletezgetni nem szerencsés!

A férfi riválisának tekint mindenkit. Magyarán egy kapcsolatban "trónfosztás" ként éli meg az erősebbik nem az ilyen szituációkat.

2019. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!